Wpis z mikrobloga

@Frwrd05 no co bank się cieszy że nowy kredyt wskoczył hah a byc może to nowy typ kredytu czyli tylko tak na prawdę wypozyczenie gdzie w racie nie splacasz auta a tylko za najem:)
  • Odpowiedz
Widzę że wiele wykopków żyje trochę w szklanej bańce. Jeśli taka babka wychowała się np. w jakieś wsi gdzie ostatnio pracodawca PGR upadł na początku 3RP, albo jeszcze gorzej w takiej Łodzi, gdzie czasami wybierało się albo śniadanie albo bilet na pks to kupno własnego, nowego samochodu to jest jakieś osiągnięcie jednak.

  • Odpowiedz
ona tego auta nawet nie wzięła w leasing. Ona go dostała za sprzedaż jak jej spadnie zabiorą jej go szybciej niż myśli. Czyli tak jakbyś w robocie dostał auto firmowe xd


@Dooopahshjasx: zwolnij żołnierzu, to nie przeciętny mirek z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziura między nogami to spora poduszka finansowa
Leosiaa - >ona tego auta nawet nie wzięła w leasing. Ona go dostała za sprzedaż jak j...

źródło: obraz_2024-08-10_094203199

Pobierz
  • Odpowiedz
@Frwrd05: W jednym z największych MLM w Polsce swego czasu, czyli FM wygląda to tak, że program auta w FM dostaje się za 9-10k na fakturze netto, firma dopłaca Ci miesięcznie około 2k, ale paliwo, ubezpieczenie na Tobie. Każdy miesiąc bez wyniku = mniejsza wypłata. Ludzie z C klasami/BMW 3 i tą cuprą z salonu zarabiają na MLM po około 6k do ręki;)
A 1 auto i zarobki 9-10k na
  • Odpowiedz
@bonekropik: wczoraj odbierałam nową cupre (w leasingu oczywiście) i dostałam szampana

Poza tym ten sprzedawca to też wygląda jakby był tu „aktorem”. Do mnie na wydanie auta przyszedł Pan w T-shircie i trampkach i nie widziałam w salonie nikogo kto by był ubrany w garnitur ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Leosiaa: ale szanuję tę typiarę od porsche, że wprost powiedziała, że dobrze się rucha i dzięki temu ma fajne życie. A nie jakieś bizneswoman co prowadzą „firmę z mężem” albo inne cuda opowiadają, a i tak wiadomo co chodzi.
  • Odpowiedz
@Frwrd05: te wasze przeświadczenie, że jak ktoś ma auto w leasing to dostał je ot tak xD kto by tam brał pod uwagę zdolność kredytową jej działalności czy może wkład własny by w ogóle dostać zgodę na leasing. Przecież wystarczy zarejestrować firmę w urzędzie i już, jazda!
  • Odpowiedz