Wpis z mikrobloga

Ceny #samochody #!$%@?ło i mnie też zaraz #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam jakiegoś sedana, do 50k, benzyna, optymalnie po 2012. Już #!$%@? w ten automat. Żeby jako tako się odpychał i przy 140km/h nie było jakoś super głośno w kabinie (jeżdżę Civiciem VIII to nie mam dużych wymagań, byleby było w miarę komfortowo). Gaz nie wymagany.

#ford Mondeo MK5 2.0 ponad budżet. #mercedes W204 te CGI podobno do miasta średnio, przedlift brzydki, a 3.0 z USA to ludzi #!$%@?ło z cenami.

Na placu boju została #honda Accord VIII 2.0 156KM MT oraz #mazda 6 III 2.0 165KM MT.

2.4 i 2.5 w tych samochodach to 60k+ Może 2.4 AT by się udało, ale te 5 biegów i spalanie 13 trochę śmiech.

Która opcja będzie lepszym wyborem w rocznikach 2013-2014? Obie wiem, że #!$%@? ruda. XD

Jeździłem Mazdą, po mieście całkiem OK, na trasie podobno średnio.

Accorda jakoś nie mogę dorwać do jazdy testowej, ale wszystko to i tak parę kilometrów gdzieś po mieście.

Ewentualnie jakaś alternatywa? Może ktoś ma te samochody i coś więcej powie czy bardziej props czy bardziej hejt?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Warm1 2.5t lub najlepiej 3.0t6.

S60 i S80 mechanicznie to raczej to samo, ale w przypadku S80 większa szansa na sensowny egzemplarz z eu. S60 było mniejszym autem i mało kto brał go u nas z dużą benzyną.

Automat to Aisin więc jak miał wymieniany olej to posłuży długo :)
  • Odpowiedz