Wpis z mikrobloga

Redaktor mówi do młodego, że obecnie mieszkania w Warszawie są droższe niż w Chicago czy Dubaju. Młody mówi, że "no proporcjonalnie to bym się nie zdziwił". Redaktor, że nie proporcjonalnie tylko nominalnie. Młody nie wierzy XD

A tak jest. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak są obecnie bezlitośnie rypani.

#nieruchomosci
mickpl - Redaktor mówi do młodego, że obecnie mieszkania w Warszawie są droższe niż w...

źródło: mieszkania

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: Obejrzałem i jakiś dziwny ten odcinek, albo na takich ludzi trafili. Co druga pytana osoba zarabia 4k netto i stęka, że mieszkanie za bańkę :D Tam jacyś masochiści najechali tą Warszawe czy o hui tu chodzi? :D Serio ludzie nie łączą kropek, że życie w tym mieście dla wielu jest zwyczajnie średnio opłacalne przy takich zarobkach?
  • Odpowiedz
Co druga pytana osoba zarabia 4k netto i stęka, że mieszkanie za bańkę :D Tam jacyś masochiści najechali tą Warszawe czy o hui tu chodzi?


@Programista500plus: to są zupełnie przeciętni mieszkańcy Warszawy, a już szczególnie okolic pragi północ i południe
  • Odpowiedz
polskie nieruchy będą i piszę to zupełnie nieironicznie


@affairz: O to to.

Polacy nadal nie są świadomi, że polscy "politycy" od siedmiu boleści są w stanie prowadzić najbardziej durną politykę, nawet jeżeli ma ona ostatecznie zrujnować państwo, dla własnych i to niespecjalnie imponujących
  • Odpowiedz
Obejrzałem i jakiś dziwny ten odcinek, albo na takich ludzi trafili. Co druga pytana osoba zarabia 4k netto i stęka, że mieszkanie za bańkę :D Tam jacyś masochiści najechali tą Warszawe czy o hui tu chodzi? :D Serio ludzie nie łączą kropek, że życie w tym mieście dla wielu jest zwyczajnie średnio opłacalne przy takich zarobkach?


@Programista500plus: ktoś ulice musi pozamiatać, ktoś śmieci wywieź, ktoś sprzedawać w osiedlowym, dziwne nie?
  • Odpowiedz
@mickpl: Oglądałem to. Babka wynajmuje 25 m² za 3 koła, jeden gość mieszka z koleżanką na jednym pokoju i aneksie, jakaś dziewczyna studiuje i wynajmuje, rodzice jej pomagają, bo razem z chłopakiem muszą dawać po 2 koła ona i 2 koła on. Na mieszkanie... W życiu w tym warszawskim k---i dołku bym nie chciał mieszkać
  • Odpowiedz
@mickpl: Szczerze mówiąc to ogromna część ludzi nie interesuje się rynkiem nieruchomości i nawet nie ma pojęcia o cenach. Więc jak zaczynają coś tam oglądać i każde mieszkanie to apartament za prawie milion, biorą to za normalne ceny. Rok temu jak obserwowałem dość intensywnie rynek przed zakupem mieszkania. Jak powiedziałem rodzicom, że w moim budżecie (ok 400tys) nie ma mieszkań to normalnie rzucili się na mnie, że apartament w centrum
  • Odpowiedz