Wpis z mikrobloga

Chciałbym wiedzieć, czy jest jakaś sensowna opcja, żeby znaleźć kogoś normalnego w dzisiejszych czasach, czy może po prostu dać sobie spokój?


@mirko_anonim: Nie, nie ma żadnej, ludzie się nie wiążą w związki wcale, a szczęśliwe pary na ulicach poznające się w każdym wieku to antyincelska propaganda. Daj sobie spokój, głównie dla dobra wszystkich dookoła, bo jak ktoś serio zadaje takie durne retoryczne pytania w wieku 42 lat to albo jest
  • Odpowiedz
Większość kobiet w moim wieku


@mirko_anonim: pro tip, nie musisz szukać w swoim wieku.

Sam mam 32 i było dla mnie szokiem jak odkryłem jak duże powodzenie mam w zakresie 20-25. Bardzo wiele kobiet, jak ma na myśli poważny związek to szuka żeby facet był trochę starszy i stabilny. Myślę że spokojnie mógłbyś szukać wśród 30'stek.
  • Odpowiedz
@MorningStarR: mam nadzieję że tak. Choć przy każdej tak myślałem że to ta już "na stałe" (poza tymi gdzie widziałem że coś jest z nimi mocno nie tak i taktycznie ograniczałem kontakt aż do rozstania). Ogólnie rzadko mi się w życiu zdarzało żebym z nikim się nie spotykał, teraz nie jest inaczej.

Najwięcej (takich mocno udanych) randek zaliczyłem w przedziale 22-24. Wielokrotnie słyszałem test że do 10 lat to spoko
  • Odpowiedz
z dziećmi


Hihi, oczekujesz, że w miarę normalna, stabilnie psychiczna dziewczyna 30+ nie ma dzieci? Czy na pewno nie masz problemów z głową?
  • Odpowiedz
jeżeli nie jesteś biedakiem to możesz poszukać 30+,ale na cuda nie licz bo sam młody nie jesteś.


@PoznanskaSzneka: tym bardziej, ze dla wielu 30+ bedzie mocno poza widełkami bo one raczej też już celuja w młodszych, a nie gości po 40. dla kobiety 35 lat będzie już za stary i jego realną grupą docelową sa kobiety 40-45
  • Odpowiedz