Wpis z mikrobloga

  • 9
no i co z tego? Wykopki mowia ze srednia. cena w warszawie to 16 tys+/m2, wiec nie mozna za mniej sprzedawac, bo wtedy jest sie frajerem. nie wiem czego nie rozumiesz


@KromkaMistrz: Jeszcze do tego mówimy o mieszkaniu tzw. "dużym", które jeszcze dosłownie rok temu latały po 11-12k z metra zanim Buda #!$%@?ł rynek nieruchomości na zlecenie kolegów deweloperów xD

Ludziom się usrało że mieszkania są w rok +100% warte,
  • Odpowiedz
  • 1
@KromkaMistrz taki mądry dzisiaj jesteś jak już usunąłeś wpis bo Cię nawet tagowy Midas zaorał ( ͡º ͜ʖ͡º) a z micka się śmiejecie że usuwa wpisy...
  • Odpowiedz
  • 10
bo nie miałem czasu na tłumaczenie debila dlaczego średnia cena w mieście ma się nijak do ceny jednostkowej danej nieruchomości.


@KromkaMistrz: Przecież ty nawet nie wiesz, że duże mieszkania naturalnie są nawet o połowę tańsze z metra, a tutaj próbują duże mieszkanie sprzedawać w cenie z metra mikrokawalerki 10m2 XD
  • Odpowiedz
@Khaine ale ty wiesz że mój pierwszy komentarz był ironiczny prawda? Sprzedaje na rynku wtórnym po kilka mieszkań na kwartał. Myślę że wiem coś o tym jak kształtują się ceny mieszkań i co na nią wpływa :)
  • Odpowiedz
  • 1
@KromkaMistrz: Mordo, a ja sprzedaję 100 mieszkań na wtórnym na sekundę, więc chyba lepiej wiem XD Jak pisałem komentarz to mi 300 kawalerek właśnie poszło. Bo ja wcale nie mieszkam w okolicy i wcale nie wiem jakie ceny tutaj były dosłownie rok temu więc wcale nie wiem czy #!$%@?ły o 80-100% czy nie bo ludzie dosłownie OSZALELI z chciwości xD
  • Odpowiedz
@Khaine: mój znajomy mieszka w okolicy i szczerze to cena jest - jak na realia rynku - rozsądna. To znaczy jest powalona, ale nie bardziej niż inne ceny w Warszawie. To naprawdę świetna lokalizacja, bo Kabaty to niby zadupie, ale... wszystko tam jest, w dodatku budynek faktycznie jest "przy metrze" (zwykle "METRO!!!" w ogłoszeniu oznacza, że masz 10-15 min piechotą do stacji).
  • Odpowiedz
@Khaine: Za połowę tej sumy można już mieć mały dom na osiedlu willowym w samej Warszawie.

Za całą kwotę można mieć spory dom OBOK WEJŚCIA DO STACJI METRA.

Masakra.
  • Odpowiedz
  • 0
mój znajomy mieszka w okolicy i szczerze to cena jest - jak na realia rynku - rozsądna


@PanKapibara: Dosłownie mieszkam zaraz obok i nie - nie jest. Rok temu by to mieszkanie wisiało wystawione za max 14k z metra.
  • Odpowiedz
@Khaine ale w ciągu roku podrożało wszystko. Chodzi mi o to, że to mieszkanie nie jest „zbyt drogie” na tle innych ofert w Warszawie. Nie że cena jest obiektywnie rozsądna.
  • Odpowiedz
  • 2
ale w ciągu roku podrożało wszystko.


@PanKapibara: Ale nie tyle, ta cena nie ma uzasadnienia i jest z dupy. Być może na tle innych ofert nie jest z dupy, ale obiektywnie w Warszawie każda oferta jest w tym momencie z dupy bo ludzie powariowali. Warszawa IMO zaliczy drugi największy po Krakowie zjazd do piekła jak już stanie się jasne, że nieruchomości niekoniecznie mogą tylko drożeć. Ten rynek tak się roi
  • Odpowiedz