Wpis z mikrobloga

Niezmiernie frasuje mnie entuzjazm wielu NPC zwiastujących jakiekolwiek dalekosiężne zyski Ukraińców w tymczasowym zajęciu paru wiosek i potężnej warowni Sudży, gdzie liczba mieszkańców wynosi lekko powyżej 5k.

Dla porównania, chciałbym przytoczyć jeden wycinek frontu - hromadę torecką, której część obszaru kontrolują Rosjanie. Teren ten w najbliższych tygodniach przejdzie pod okupację rosyjską. Cały obszar tej aglomeracji zamieszkiwało ponad 66 tys. osób. Przypominam, że przytoczyłem tylko jeden wycinek frontu. Zatem nie egzaltujcie się zbytnio, bo paliwo propagandowe się przepala i cała ta operacja ukraińska to będzie flop.

#rosja #ukraina #ukraincy
Gorzelnik - Niezmiernie frasuje mnie entuzjazm wielu NPC zwiastujących jakiekolwiek d...

źródło: IMG_9661

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorzelnik jak robisz takie zimne kalkulacje to napisz ile przepalono orka na zdobyty metr^2 terytorium

tam każdy rajd Rosji to pyrrusowe zwycięstwo dla normalnego kraju, normalnych ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@SgtAlApone_: musisz się zapytać Braci Ukraińców, oni znają rosyjski perfekt. To grubsza 1/3 tagu #ukraina i moderacyi. :-D

@mkorsov zaznaczyłem, że tylko jeden fragment terytorium Ukrainy, który bezpowrotnie przepadnie jest małym miki w porównaniu ze stałymi zdobyczami Rosjan w hromadzie toreckiej. Dodatkowo zdobycze Ukraińców będą tymczasowe, a ludzi brakuje w ogryzku donieckim. Tam wykładniczo wzrastają zyski Rosjan.

@WaWiak to i tak nic nie da i nie
  • Odpowiedz
@Gorzelnik bardzo proste zyski, jako że niedługo siadają do stołu rozmów to będzie: wy nam oddacie Donbas my wam Kursk, wcześniej można profilaktycznie referendum przeprowadzić, co ty na to?
  • Odpowiedz
@Gorzelnik: Polski jest ostro wykręconym językiem i naprawdę idzie wyczuć, że nie jesteś Polakiem. Druga sprawa jest taka, że 95% Polaków w tej wojnie jest po stronie Ukrainy, bo prostu bardziej nie lubimy Rosjan
  • Odpowiedz
  • 0
@Atryu: kurde, tego nie przewidziałem.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawołam cię jak opadnie kurz i ekscytacja zdobyczami ukraińskimi i znowu cię wywołam do tablicy, jak ta wojna się skończy.

@SgtAlApone_: chyba podobnie jak w polskim, bo w ukraińskim i rosyjskim zielony brzmi trochę jak zielonyi. Zatem zielonkaja czy jakoś tak
  • Odpowiedz
tak, dlatego miałem 4 na drugim roku. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Gorzelnik: ale twój nauczyciel języka polskiego Polakiem nie był? A jeśli był, to mocno zrusyfikowany, co nie?
  • Odpowiedz