Wpis z mikrobloga

Niezmiernie frasuje mnie entuzjazm wielu NPC zwiastujących jakiekolwiek dalekosiężne zyski Ukraińców w tymczasowym zajęciu paru wiosek i potężnej warowni Sudży, gdzie liczba mieszkańców wynosi lekko powyżej 5k.

Dla porównania, chciałbym przytoczyć jeden wycinek frontu - hromadę torecką, której część obszaru kontrolują Rosjanie. Teren ten w najbliższych tygodniach przejdzie pod okupację rosyjską. Cały obszar tej aglomeracji zamieszkiwało ponad 66 tys. osób. Przypominam, że przytoczyłem tylko jeden wycinek frontu. Zatem nie egzaltujcie się zbytnio, bo paliwo propagandowe się przepala i cała ta operacja ukraińska to będzie flop.

#rosja #ukraina #ukraincy
Gorzelnik - Niezmiernie frasuje mnie entuzjazm wielu NPC zwiastujących jakiekolwiek d...

źródło: IMG_9661

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pomorski_Wilk: kurde, co począć. Czytaj więcej, dokop się do gazet sprzed 200 lat i zobacz jak ludzie pisali. Moderacyja to taki wsteczny archaizm, który mi się wykluł w głowie. Obczaj też jak ludzie piszą dzisiaj i mieszają slangi. Następnie ponownie się przyjrzyj moim wypowiedziom. xD Jak mówi Bartosiak, jak coś jest nieznaczące? Co zostało Ukraińcom z donieckiego? Tyle pytań ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz