Wpis z mikrobloga

@babydoll: Czyli akceptujemy syf i brudasów, bo ktoś nie je mięsa? #fucklogic, nie ma co.

@hina88: Wybacz, ale bredzisz. Jeśli ktoś jest gdzieś umówiony, to niech się wcześniej przygotuje. Przecież to nawet nie powinna być dyskusyjna kwestia. Jeśli mieszkasz z ludźmi, to nie dbasz jedynie o siebie, ale też o to, żeby innym nie było z Tobą źle. A jeśli żyjesz jak prosiak, to won do chlewu. Serio, nie
@babydoll: lol, serio? Tak trudno zaakceptować, że ktoś może mięsa nie jeść? Jeśli mieszkając ze mną, dowiedziałabyś się, że np. nie lubie czekolady i rzadko ją jadam to specjalnie byś mi co dzień brudziła sztućce nutellą?

@hina88: Jajebix, ale bieda umysłowa. Nagle zacząłeś bronić jakichś syfiar, tylko dlatego, że nie spodobał Ci się jakiś pogląd autora wpisu xDDD
@Suchy_: i know that feel bro. Kiedyś współlokatorka zostawiła po sobie w brodziku tampon, oczywiście na środku i oczywiście zakrwawiony, z którego leciała do sitka malownicza strużka krwi, to dzisiaj mnie męczy ten obraz. Jednak nie machnąłem na to ręką i zwróciłem jej uwagę - powiedziałem jej "Ola wiesz co, jest taka sprawa, chyba zapomniałaś sprzątnąć w łazience" i to załatwiło sprawę, od tego czasu żadnych niespodzianek. Tylko ja to zrobiłem
Czyli akceptujemy syf i brudasów, bo ktoś nie je mięsa?


@SirPsychoSexy: Gdzie ja coś takiego powiedziałam? Przypatrz się dokładnie to zauważysz, że chodzi mi o lincz, który mirki tak bardzo lubią, a którego ja nie znoszę. Każdemu się może zdarzyć zostawić po sobie syf, a jeśli ktoś robi to nagminnie to się to inaczej załatwia, rozmowa raz drugi, nie pomaga -> wyprowadzasz się. Przetestowane. A nie mieszka z takimi dalej i
@Spiralista: W linczu się lubuje gimbaza, także wychodzi na to, że średni wiek Wykopowicza to gdzieś z 16 lat. Albo po prostu ci mądrzejsi się nie udzielają. Szkoda, że moderatorzy nic z tym nie robią, bo jest wielu wartościowych użytkowników, którym reszta psuje opinię. Czasem aż strach się odezwać, bo sobie patole szukają ofiar, na których mogą wyładować frustracje za swoje mało udane życie. Ja zawsze szukam rozwiązania, aż je znajdę,