Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje pomocy kogoś kto się zna na inwestycjach. Odziedziczyłem duży spadek po babci - prawie 150k. Chciałem jakoś z tego zrobić solidny dochod pasywny. Chodzi mi tylko o to aby nie musieć już pracować aby dostawać co miesiąc odsetki z wynajmu lub dywidend - tyle aby się utrzymać.
Wiem że na nieruchomości to za mało, myślałem o garażach lub giełdzie. Jakieś rady w co najlepiej teraz.

#gielda #nieruchomosci #inwestycje #spadek #dywidenda #oszczednosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: iks k---a deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Koleś za 150 tys chce zainwestować tak zeby niemusiec juz pracować do końca życia.

Z takim czyms to możesz najwyzej zainwestować w kupony w lotka i liczyc ze trafisz 6 xD

Tak to jest, jak bidny dostanie 150 tys i mysli ze zlapal boga za nogi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nieruchomości to dobre dla naiwnych, mniej niż 5% zysku w regionalnych miastach, plus użeranie się z różnej maści najemcami. Ratuje je tylko niższe opodatkowanie. Moim zdaniem, tylko akcje lub ETF na caly swiat, zadnych ryzykownych dzialan typu krypto czy new connect. Duze spolki dywidendowe, dywersyfikcja geograficzna na amerykanski rynek jako minimum. Zabezpieczenie obligacjami polskimi x% portfela (zależnie od preferencji osobistych), ale bez skrajności typu 60% w górę (to
  • Odpowiedz