Wpis z mikrobloga

Jestem boomer i chyba nie ogarniam.

Ten fejk* co go Stonoga "opublikował" nagrała redakcja Stanowskiego? Tzn nie był stworzony przez kogoś trzeciego na niekorzyść Stanowskiego, a sama redakcja Stanowskiego "zagrała" idealnie pod scenariusz, który jest im zarzucany czyli, że są "propisowscy"?

* czyli tak właściwie to żaden fejk spreparowany tylko nagrane coś co się zdarzyło naprawdę, ale nie na poważnie? xD

#stanowski #kanalzero #kanalziobro #bekazpodludzi
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mentari : tak, i Mariusze z Brighton teraz będą tego używać jako ostatecznego argumentu dlaczego stanoski nie jest pro-pisowski xD

No bo przecież nagrał tego baita, że niby jest, więc niemożliwe, żeby był xD
  • Odpowiedz
@mentari ja też nie rozumiem
dopiero dzisiaj nadrabiam to wszystko i to chyba wygląda tak
- Stanowiski nagrywa film że Ziobry nie tykają
- wysyła go Stonodze
- Stonoga go publikuje
- wielka kompromitacja ludzi którzy uwierzyli w film bo wyszedł Stanowiski i powiedział że to prowokacja
I ja tego nie rozumiem
  • Odpowiedz
@mentari: Film zawierał fałszywą informację, których wielu dziennikarzy nie sprawdziło, a już wydali osąd.
Gdyby podeszli rzetelnie do tematu, to zauważyłby, że to fejk.
  • Odpowiedz
  • 0
pisz po polsku, w skrócie stano nagrał fejka dla stonogi.


@opk20: ale jak fejk? Był tam Stanowski ze swoimi pracownikami w swojej firmie, tak? A o fejkowości dowodzi fakt, że daty nie grają na nagraniu?
  • Odpowiedz
@Byter: Bo tu bardziej chodzi o obnażenie jakości dziennikarstwa. Bo ci wszyscy wielcy pracujący dla najlepszych nagle okazali się zwykłymi komentującymi januszami z piwerkiem przez telewizorem. Nikt nic nie zweryfikował, a celowo dali kilka pułapek. A co do researchu to co jak co, ale Stanowskiemu nie można odmówić, że nie robi tego solidnie.
  • Odpowiedz
  • 1
Film zawierał fałszywą informację, których wielu dziennikarzy nie sprawdziło, a już wydali osąd.

Gdyby podeszli rzetelnie do tematu, to zauważyłby, że to fejk.


@Szary_Anon: jaką? Data jakiegoś wydarzenia?
  • Odpowiedz
@Byter: @mentari Historia zaczyna się co najmniej od Stonogi ogłaszającego, że szuka haków na Stanowskiego. Więc Stano z ekipą preparuje w lipcu/sierpniu materiał udając, że pochodzi on z maja. Wewnątrz zamieszczają klucz (błędne daty) i nikomu się nie chce weryfikować (prawie nikomu). Tylko skaczą jak małpy - hurra, jest film, który potwierdza moją opinię.
  • Odpowiedz
@mentari : zadajesz za skomplikowane pytania xDD

Ludzie triumfują jakby to był jakiś deepfake, którym Stonoga miał oszukać ludzi, a to normalne prawdziwe nagranie stanoskiego, tylko że ustawione xD więc nie ma nic wspólnego z ryzykiem jakie niosą za sobą deepfejki i tego typu manipulacje ¯_(ツ)_/¯

To tak jakby nagrać, że bije się kobietę, a potem wypuścić filmik, że tylko udawaliście, więc beka z tych co uwierzyli w krzyki i płacze
  • Odpowiedz
@Byter: kompromitacja dziennikretynów, którzy się kreują na sumienia narodu, czwartą władzę, a łykają filmiki z kanału kryminalisty Stonogi i nie weryfikują niczego w żaden sposób. Czego jeszcze nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@mentari: Tak. Wydarzenie z "przyszłości", bo rzekoma data nagrywania materiału, była przed tym wydarzeniem z samolotem. Ludzie nie muszą tego sprawdzać, ale dziennikarze już powinni.
  • Odpowiedz
to w jakis sposob interesujace, ze lewactwo zawsze ciagnie w ten sam przyklad. To sie wzielo od Roberta Biedronia n--------------o matke czy po prostu jakis taki wewnetrzny ideologiczny f----z?


@Instrybutor_z_Orlenu : o, to znowu Ty, znów z jakimiś fanatycznymi przytykami politycznymi. Podtrzymuję moją opinię o konieczności leczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz