Wpis z mikrobloga

Dobrze to rozumiem?

1. Ludzie twierdzą, że kanał ziobro jest propisowski
2. Stanowski wypuszcza fejka z samym sobą
3. Ludzie się łapią na fejka
4. Sprawa wychodzi na jaw
5. Mariusze z Brajton twierdzą, że to ostateczny dowód na to, że kanał ziobro wcale nie jest propisowski

#stanowski #kanalzero #kanalziobro #bekazpodludzi
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dalegor_: z sprawy wyciągania haków na Stanowskiego przez Stonogę przekształciło się w brak weryfikacji autentycznych video przez wielu ludzi.
Po zobaczeniu video od Stonogi po rozmowie z znajomym wziąłem obejrzałem materiał o funduszu sprawiedliwości skomentowanego przez Stanowskiego. Nie pasowało mi tu kompletnie to z video Stonogi. Ale jak wróciłem na social media to zobaczyłem, że ludzie zaczęli pisać o niezgodności dat oraz ja zauważyłem obecność Pani Pinkwart (głos w tle),
  • Odpowiedz
@Dalegor_ dobrze rozumiesz, a poza tym stano krul i pokazał wszystkim jak niebezpieczne jest AI oraz dezinformacja niczym grażyna żarko wypuszczając autentyczne nagranie na samego siebie (bo przecież to takie oczywiste), dobrą robotę chłopaki robią!
  • Odpowiedz
5. Mariusze z Brajton twierdzą, że to ostateczny dowód na to, że kanał ziobro wcale nie jest propisowski


@Dalegor_: bo nie jest. Czy program o roślinach, zwierzętach, czołgach, kinematografii, śmieszkowanie w zero presji, to jest propisowskie? No nie. Jedyna osoba, którą można faktycznie podejrzewać o pisiorstwo jest Mazurek. Czy Bojke jest propisowska? Prawnicy? Ten od zdrowia?
  • Odpowiedz
  • 1
@Dalegor_ Nie, gównianie to rozumiesz. Stanowski wyeksponował patodziennikarstwo i internetowych trolli, którzy rzucili się na fejka bez żadnej weryfikacji. To że nie jest to dowód na to, że Stanowski nie jest propisowski, jest oczywiste dla każdego z IQ powyżej 80.
  • Odpowiedz
@Dalegor_: Czytając wykop właśnie takie odnoszę wrażenie. Co do pro pisowskości Pana Stanowskiego nikt nie może raczej mieć wątpliwości.

Sama zarzutka bardzo fajna, miło zagrał na nosie. Jednak to co robią Mariusze, niepokoi,
Takie jednak czasy, albo z nami albo przeciw.

Pozdrawiam i z Bogiem
  • Odpowiedz
Mariusze z Brajton twierdzą, że to ostateczny dowód na to, że kanał ziobro wcale nie jest propisowski


@Dalegor_: jakiś cytat? Bo cała afera jest o to, że dziennikarze i powažni politycy złapali fejka z datami z przyszlosci gdzie to od nich oczekuje sie profesjonalizku i weryfikowania materiałów
  • Odpowiedz