Wpis z mikrobloga

Jako że czasami znajomi pożyczają ode mnie książki to zdarza się że kupuję po 2-3 egzemplarze tych fajniejszych.
Ta po lewej to nówka funka nieczytana.

Jeśli chodzi o książkę to jedna z topek w mojej biblioteczce.

To jest książka którą czytasz kilkanaście stron i masz rozkminę na pół godziny.
Do niej się wraca codziennie, interpretuje i delektuje.
Świetnie opisane typy osobowości które kilka z nich zapewne poznałeś w swoim życiu.
Ciekawe historie i ich interpretacje.
Ajjj... No cóż

POLECAM i robie #rozdajo

Tutaj nie trzeba obserwować już mojego tagu... no chyba że chcesz #poznajswojmental
Tym razem wystarczy tylko plusik wpisu.

Losowanie również dzień po moich urodzinach czyli 08.08.24

ELKO X2

#ksiazki #psychologia #rozwojosobisty #urodziny #psychoterapia
Damianowski - Jako że czasami znajomi pożyczają ode mnie książki to zdarza się że kup...

źródło: 450239744_1029972348525856_7703898679662307707_n

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Damianowski: Czy ja dobrze zrozumiałem, kupujesz książkę dla siebie, czasem pożyczasz ją potem znajomym, więc jak jest fajna to kupujesz po 2-3 egzemplarze tej samej książki aby pożyczyć dwóm znajomym naraz? XD A potem stoją u ciebie w domu np. 2-3 takie same książki obok siebie ? xD No nie powiem ciekawe hobby.
  • Odpowiedz
  • 1
A potem stoją u ciebie w domu np. 2-3 takie same książki obok siebie ? xD


@lentilek: Rzadko, bo zazwyczaj kupuję lepsze takie do których się wraca, więc zostają u kogoś już na zawsze xD No, ale czasem robią rotację.
A te na strzała które miałem, to w sumie już nie pamiętam do końca gdzie kto ma jaką. Muszę zrobić research xD
Bo to jest zazwyczaj tak...
- Przegląda książkę (przeczyta kilka stron, popatrzy na tył... o zajebiste, moge
  • Odpowiedz
To jest książka którą czytasz kilkanaście stron i masz rozkminę na pół godziny.

Do niej się wraca codziennie, interpretuje i delektuje.


@Damianowski: xDDD

The fact that Robert Greene's books are so consistently highly rated speaks volumes to me about our (United States) educational system's systematic failure to develop critical thinking and source evaluation skills in students. Rife with overgeneralizations and barely paying lip service to differences between cultures and societies,
  • Odpowiedz
@Damianowski bardzo dobra książka, nie jest to książka na jeden wieczór. Powinno się czytać maks rozdział/podrozdzial na jednym posiedzeniu.

Ciekawe przykłady z historii, niektóre do dzisiaj pamiętam. Fajny opis przedstawionego środowiska pracy w analogii do dworu książęcego/ królewskiego
  • Odpowiedz
  • 0
bardzo dobra książka, nie jest to książka na jeden wieczór. Powinno się czytać maks rozdział/podrozdzial na jednym posiedzeniu.


@dzester: Dokładnie. Bardzo dużo wiedzy zawartej jest do PRZETRAWIENIA he . he

No ale tak serio, przeczytałem jakieś 3/4, ale wystarczy sobie czasem otworzyć na losowym rozdziale i tak będziesz usatysfakcjonowany i wyniesiesz coś nowego. Po tej książce już inaczej patrzysz na świat. Zwłaszcza gdy będziesz praktykował obserwację innych ludzi, wyciszając swoje
  • Odpowiedz
@Damianowski polecam książkę, dużo wyjaśnia jeśli chodzi o zachowania innych. Muszę przyznać że długo szło mi jej czytanie ale właśnie dlatego że musiałem przemyśleć niektóre rozdziały.
  • Odpowiedz