Wpis z mikrobloga

Jako że czasami znajomi pożyczają ode mnie książki to zdarza się że kupuję po 2-3 egzemplarze tych fajniejszych.
Ta po lewej to nówka funka nieczytana.

Jeśli chodzi o książkę to jedna z topek w mojej biblioteczce.

To jest książka którą czytasz kilkanaście stron i masz rozkminę na pół godziny.
Do niej się wraca codziennie, interpretuje i delektuje.
Świetnie opisane typy osobowości które kilka z nich zapewne poznałeś w swoim życiu.
Ciekawe historie i ich interpretacje.
Ajjj... No cóż

POLECAM i robie #rozdajo

Tutaj nie trzeba obserwować już mojego tagu... no chyba że chcesz #poznajswojmental
Tym razem wystarczy tylko plusik wpisu.

Losowanie również dzień po moich urodzinach czyli 08.08.24

ELKO X2

#ksiazki #psychologia #rozwojosobisty #urodziny #psychoterapia
Damianowski - Jako że czasami znajomi pożyczają ode mnie książki to zdarza się że kup...

źródło: 450239744_1029972348525856_7703898679662307707_n

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wiem że to fragment, sprawdzam co tak chwalisz. Niemniej już pół godziny a tu dalej #!$%@? wstęp. Autor miał chyba płacone od akapitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hellicon: Po prostu naucz się czytać. Szybciej przebrniesz przez początek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Damianowski: Pytam o autora cytatu konkretnie bo jestem ciekaw czy krytyka jest na miejscu.
Przypadek Tonego Robinsa nauczył mnie, że ze stanów jest wysyp pseudo inteligentnych książek mających zero wartości i są zwykłym nawijaniem makaronu na uszy. No i jak widziałem Green skończył B.A. i nie ma wykształcenia psychologicznego lub psychiatrycznego.
  • Odpowiedz
  • 0
Tonego Robinsa


@orgin246: Anthony Robins to inna gówniana liga xD Czytałem to za młodu jak miałem 13 lat, ale to było coś w stylu Możesz wszystko... i do każdego programu dołączony znaczek® xD Książka nazywała się chyba "obudź w sobie olbrzyma". Ależ to było gówno. Masakra
  • Odpowiedz
  • 1
a skąd przed przeczytaniem wiesz, która jest fajna?


@Funky__Koval: Nie wiem. Czytam i jak mnie zachęci bardziej to wtedy domawiam.

Czytałem niedawno taką na 2 strzały. "Człowiek w poszukiwaniu sensu"
I ogólnie tak, książka jest zajebista, ale trochę chaotycznie napisana. W sumie autor ją napisał chyba z 8 czy 11 dni. Nie pamiętam już, ale hm...
myślę czy nie zamówić dwóch i też tutaj nie rozdać.
Damianowski - >a skąd przed przeczytaniem wiesz, która jest fajna?

@Funky__Koval: Ni...

źródło: 452624140_1991297851328506_4316506822617350796_n

Pobierz
  • Odpowiedz