Wpis z mikrobloga

Ale wszyscy zachwycający się nad tym co zrobił Stanowski, to wiecie czemu ludzie masowo uwierzyli w to nagranie, wiecie prawda? Bo to, co mówi na nagraniu to prawda, dokładnie tak było.

Stanowski to szpagaciarz, cynik i oportunista. To nie jest obiektywny dziennikarz tylko przedsiębiorca zarabiający na mediach i dobrze wie, ile kasy da się od pisu przytulić. W razie czego będzie się wypierać, tak jak wyrzucił wtedy i odciął się od tego przygłupa ZDupy, a biznes dalej będzie się kręcić.

picrel

#stanowski #kanalzero
d00v - Ale wszyscy zachwycający się nad tym co zrobił Stanowski, to wiecie czemu ludz...

źródło: db0

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
neuropki to hivemind


@pzkpfw: są z nami te neuropki w pokoju?

btw. dobrze że Stanowski swojemu rojowi nie zaszczepił teraz incepcji, że on to nie jest za pisem xDD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jak powiedzieć, że się ośmieszyłem bez stwierdzenia tego wprost i brnięcia w rzekome zwycięstwo xD


@ContentMarketingExpert: ale to tobie się tak wydaje xD. Stanowski zmanipulował swoich 'wiernych' widzów, reszta wie, że jest krypto-pisowcem. Ja w sumie to zobaczyłem dzisiaj rano jak już było wiadome że fejur.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Ludzie uwierzyli w to nagranie, ponieważ generalnie ludzie nie są zbyt lotni, Polacy – mam wrażenie – szczególnie, a poza tym tzw. debata publiczna czy też społeczna w Polsce jest już na tak żenująco niskim poziomie, że jakikolwiek news uderzający w przeciwnika politycznego czy nielubianą postać jest przyjmowany bez cienia krytycyzmu i najmniejszej weryfikacji. To już tylko instynktowne, odruchowe reakcje. Efekty wieloletniej medialnej tresury.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Ludzie uwierzyli w to nagranie, ponieważ generalnie ludzie nie są zbyt lotni, Polacy – mam wrażenie – szczególnie, a poza tym tzw. debata publiczna czy też społeczna w Polsce jest już na tak żenująco niskim poziomie, że jakikolwiek news uderzający w przeciwnika politycznego czy nielubianą postać jest przyjmowany bez cienia krytycyzmu i najmniejszej weryfikacji. To już tylko instynktowne, odruchowe reakcje. Efekty wieloletniej medialnej tresury.


@pod_sloncem_szatana: To co piszesz to prawda,
  • Odpowiedz
@d00v zgadzam sie z Tobą, przecież mógł zrobić prowokację, że nie będzie ruszał kogoś z Koalicji np. Hołowni. No ale przecież z nikt by tego nie kupił bo każdy widzi jaki content jest na ziobrowym kanale.
  • Odpowiedz
To nie jest obiektywny dziennikarz tylko przedsiębiorca zarabiający na mediach i dobrze wie, ile kasy da się od pisu przytulić.


@d00v: To nawet nie chodzi o kasę od PiSu, ale po prostu o zagospodarowanie ich elektoratu. TVP obrócono, więc teraz oni nie mają gdzie się podziać. Zresztą nawet jak TVP było to ludzie trochę inteligetniejsi, których propaganda TVP denerwowała nie mieli swojego dużego medium. Zwęszył niszę na rynku, dodatkowo wśród
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
żałosne tłumaczenie i logika to be honest...


@darkmind: ale czyje tłumaczenie i logika? xD Przecież to fakty, a nie opinie. Stanowski taki jest, Mariusz jak inaczej wytłumaczysz swojego idola, który odciął się od ZDupy/Człowieka Wargi, wypiał się na niego całkowicie, aż trochę ucichnie, żeby teraz ten sam idiota wlasnie prowadził u niego program rano na kanale.

btw. rozwaliło mnie to, bo myślałem że będę dalej musiał poszukać, a tu od
  • Odpowiedz
@d00v:

Stanowski to szpagaciarz, cynik i oportunista. To nie jest obiektywny dziennikarz tylko przedsiębiorca zarabiający na mediach i dobrze wie, ile kasy da się od pisu przytulić. W razie czego będzie się wypierać, tak jak wyrzucił wtedy i odciął się od tego przygłupa ZDupy, a biznes dalej będzie się kręcić.


Najgorszy problem jest w tym, sądząc po lekturze wykopowych komentarzy, że jego fani doskonale o tym wiedzą i kochają tego
  • Odpowiedz
@d00v: uwierzyli bo to rasiści i patrzą przez pochodzenie a nie przez to co kto robi. czyli jakaś babeczka prokurator z platformy (wiadomo niezależna) to sekundę się nie zastanowiła nad tym co widzi tylko od razu uwierzyła bo to nie był nikt z jej środowiska.
  • Odpowiedz
Ludzie uwierzyli w to nagranie, ponieważ generalnie ludzie nie są zbyt lotni


@pod_sloncem_szatana: Może dlatego uwierzyli że nie wyglądało na deepfaka i w sumie zgadzało się z dotychczasową działalnością Stano.

A publiczne śmianie się z człowieka który zginął w silniku samolotu jest w sumie obrzydliwe.
  • Odpowiedz
, Polacy – mam wrażenie – szczególnie, a poza tym tzw. debata publiczna czy też społeczna w Polsce jest już na tak żenująco niskim poziomie, że jakikolwiek news uderzający w przeciwnika politycznego czy nielubianą postać jest przyjmowany bez cienia krytycyzmu i najmniejszej weryfikacji. To już tylko instynktowne, odruchowe reakcje. Efekty wieloletniej medialnej tresury.


@pod_sloncem_szatana: Żyjesz w polskiej bańce stąd ten błąd poznawczy. To samo można powiedzieć o większości narodów na
  • Odpowiedz