Wpis z mikrobloga

@ZrobKolacjeTy: z drugiej strony w sumie możesz mieć rację. Jeśli Stanowski jest ogarnięty na tyle, na ile wygląda, to nie dałby się tak łatwo rozegrać Stonodze. Ta "ukryta" kamera prosto w twarz na nagraniu faktycznie może coś takiego sugerować. Zobaczymy :)
  • Odpowiedz
@gawronfly: Mylisz się w kwesti walki z fejkami. Tworzenie fałszywego dowodu i podsuwanie go komuś osobiście, nie jest walką z fejkami. To nagranie jest prawdziwe, dowód jest prawdziwy, ale cała sytuacja jest po prostu zainscenizowana przez osoby na nagraniu. To tak jak prowokacja z łapówką - wszystko dzieje się naprawdę, pieniądze zostają wręczone, ale nagle kajdanki są na rękach.

Było wrzucone do internetu nagranie jak gość dźgnął innego nożem? Było
  • Odpowiedz
ok ok, tylko zwróćcie uwagę na to, że to nie są dwa takie same Lamborghini. Stanowski mógł sobie wynająć podobne auto z wypożyczalni i teraz może strugać głupa, że wygrał za "doniesienie" na siebie.


@Raven98: ale ty jesteś głupi xD
  • Odpowiedz
tonoga musiałby być paranoikiem, aby sprawdzać czy przypadkiem to nie jest inscenizacja i spisek przeciw niemu. Dostał dowód, wideo nie było przerobione, więc je wrzucił. To, że wszyscy udawali? Jak ma sprawdzić czy przypadkiem nie udają? Szukając znaków i ukrytych sygnałów? Tak robi schizofrenik i paranoik - gorzej, że najczęściej właśnie znajduje te znaki i sygnały. Miał Oceniać czyjeś zachowanie, czy to może gra aktorska? No i w jaki sposób to definitywnie stwierdzi? Nie miał powodu by sprawdzać czy akurat to nie jest gra aktorska, bo to zwyczajnie głupie.


@Nemayu: Tym się różni rzetelne dziennikarstwo od pajacowania w internecie.
Sztuka dezinformacji jest równie stara jak ludzkość.
Obowiązkiem a nie dobrą wolą dziennikarza jest weryfikacja źródła informacji.
Te wszystkie lisy, gazety wyborcze okopress i spółka, skompromitowały się po
  • Odpowiedz
Brawo! Porządna dziennikarska robota. Zaorał lewactwo i stonogę jak Janoszek i Szalonego Reportera. Niech się media uczą, brawo Krzysiek, dobrą robotę robisz!


@Parker_: sekciarze xD ty mnie lepiej powiedz synek dlaczego na tym mega obiektywnym niepisowskim kanale niepisowscy dziennikarze nie tykali tematów afer PiSu
  • Odpowiedz
@xer78: przynajmniej nie próbował wmawiać ludziom, że taka jest prawda, w przeciwieństwie do GW, gdzie podali fejki nt. Stanowskiego jako prawdę objawioną, a kiedy prawda okazała się inna to zamiast przeprosić to szli w zaparte i dalej jakieś durne filmiki wypuszczali.

Pokazał tym wszystkim "nowoczesnym, wielkomiejskim, utytułowanym" dziennikarzynom, jacy są niebywale głupi i słabi.
  • Odpowiedz
przynajmniej nie próbował wmawiać ludziom, że taka jest prawda


@bregath: To akurat robi cały czas na kanale poruszając inne tematy. Dziwnym trafem omijając niewygodne tematy związane z pisem z ziobrem.

To co zrobił, dyskwalifikuje go jako dziennikarza. Nie bez powodu inni dziennikarze nie produkują tego typu fejków.
Oglądałem i lubiłem jego rozmowy z przeróżnymi osobami w hejt parku. Podsumowania tygodnia czy jak to się nazywało też były spoko. Nie ogląłem i w dalszym ciągu nie będę oglądał kanału zero i w dupie mam ich wojenkę
  • Odpowiedz
@xer78 zabawne, bo tak się składa że ja widziałem materiały na kanale zero uderzające w Ziobro i PiS.

Zostaliście U P O K O R Z E N I i serio próbując teraz w jakikolwiek sposób odwrócić kota ogonem, tylko grasz na swoją szkodę. Przegraliście I powinniście teraz zejść ze sceny z głową nisko pochyloną
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial

zabawne, bo tak się składa że ja widziałem materiały na kanale zero uderzające w Ziobro i PiS.


Taaa? A linki masz?
  • Odpowiedz
@xer78: na YT wpisz "Kanał Zero fundusz sprawiedliwości" - powinny tam być 3 filmy nt. temat
Nie wspominając o pojedynczych kąśliwych uwagach Stanowskiego nt. Wąsika, Kamińskiego, Schreibera, Ziobry czy nawet Dudy (którego w jednym Mazurek & Stanowskie nazwał debilem czy coś takiego).
Tak, Stanowskiego ciężko posądzić o wąchanie się z PiSem, z kolei Mazurek to już inna para kaloszy i tutaj nie ma czego w zasadzie bronić.
  • Odpowiedz