Wpis z mikrobloga

1. Czemu Stanoski wstał o 6 i jest już zmęczony?
2. Czy to jego audi? Czy wypożyczone?
3. Skoro jeździ taką furą, to czemu się wstydzi?
4. Czy dziennikarze powinni być bezstronni?
  • Odpowiedz
piękne odwrócenie kota ogonem, moje gratulacje


@PodniebnyMurzyn: niczego nie odwracam. Już teraz konfedepisowscy mariusze wypisują na wykopie dokładnie to, co napisałem. Nawet dokładnie pod moim komentarzem jest wysryw @Maczuga_Herkulesa18 dokładnie w tym tonie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: Czy naprawdę tutaj są jednostki, które kanał reklamowany przez posłów PiS i zapowiadany przez Kaczyńskiego traktują jako niepisowski? Przecież jeszcze przed pierwszym filmem na kanale było wiadomo, za czyje szekle to jest lepione. A tutaj widzę, że wykopki argumentują pisowość Stanowskiego jakimś wysrywem od Stonogi - lmao. XD
  • Odpowiedz
wykopki argumentują pisowość Stanowskiego jakimś wysrywem od Stonogi


@gryyyn: jest dokładnie na odwrót. To konfedepisowcy twierdzą, że Krzysio nie jest pisowski, bo filmik stonogi to ustawka Ksysia ¯\(ツ)/¯

To oczywiste, że kanał ziobro został założony we współpracy z PiSem
  • Odpowiedz
To konfedepisowcy twierdzą, że Krzysio nie jest pisowski, bo filmik stonogi to ustawka Ksysia ¯\(ツ)/¯


@Ogau: To był skrót myślowy, chodziło mi o w ogóle podpieranie się tym wysrywem od Stonogi tak jakby cokolwiek on zmieniał i jakikolwiek jego status nie jest: fejk, ustawka czy transmisja od transnekromantów z branży rozrywkowej Alpha Centauri. What-ever.

To oczywiste, że kanał ziobro został założony we współpracy z PiSem


Ja to wiem, ty to
  • Odpowiedz