Wpis z mikrobloga

  • 0
@Glacial

idź być tuskobotem gdzie indziej, upokorzony fajnopolacku


A mnie się tu podoba i nigdzie się nie wybieram, krzywomordy pisokonfederusku.

Dajesz te linki?
  • Odpowiedz
@Parker_: jakie lewactwo, przestance we wszystko wciskac lewacstwo bo juz sie chce tym rzygac. podobno jest to bezstronny dziennikarz
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath Przecież te trzy filmy to jakaś kpina a nie dziennikarstwo. Ziobro krytyki, głupkowate żarciki np. z Mraza. Typowe rozmywanie tematu, tak jak w tym fejku dla Stonogi. Gdzie tam mówią wprost kto personalnie odpowiadał za fundusz, kto przydzielił go ziobrze i kto czerpał korzyści polityczne i nie reagował na nieprawidłowości?
  • Odpowiedz
Gdzie tam mówią wprost kto personalnie odpowiadał za fundusz, kto przydzielił go ziobrze i kto czerpał korzyści polityczne i nie reagował na nieprawidłowości?


@xer78: to ma ustalić komisja, a nie Stanowski. Jak ustali, to sprawa trafi do sądu. Dlaczego chcesz, żeby dziennikarz tobie mówił, jak masz myśleć?
A co jeśli w tych wszystkich wywodach się by okazało, że dziennikarze nie mają racji i sąd się dopatrzy czegoś innego? Albo komisja znajdzie inne dowody, które obciążyły inne osoby albo z innych paragrafów?

Właśnie ta zarzutka Stanowskiego oraz dzisiejszy tekst w Gazeta.pl pokazuje, że jesteś ofiarą tego samego co ci wszyscy dziennikarze, co się spuścili nad filmikiem Stonogi. A mianowicie emocjonalnym podążaniem za trendami i clickbaitem, wyścig szczurów, kto pierwszy, kto udowodni, że "nasza narracja jest prawdziwa". Zamiast się zastanowić to na HURRRRRRRA!!! huzia na Józia, jedziemy na pierwse #!$%@?ęcie, a o konsekwencjach to się pomyśli później, jak
  • Odpowiedz
@bregath: Rozumiem że mówisz o tym filmie z godziny 13. Zgadza się, o godzinie 8 przy pisaniu tego komentarza miałem odczytać z kryształowej kuli, co Stanowski powie w swoim materiale kilka godzin później.
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath

Dlaczego chcesz, żeby dziennikarz tobie mówił, jak masz myśleć?


Nie jak mam myśleć tylko do jakich informacji jako dziennikarzowi udało mu się dotrzeć.
  • Odpowiedz
Nie jak mam myśleć tylko do jakich informacji jako dziennikarzowi udało mu się dotrzeć.


@xer78: I jaka jest pewność, że:
a) są to prawdziwe dane, a nie zmanipulowane
b) nie są to pełne dane, do reszty nie miał dostępu i może napisać kompletną
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath

Pisząc o Jaworowicz miałem na myśli jej programy sprzed powiedzmy 20 lat ale jak widać najbardziej chywyciłeś ten wątek Nawet cytatami zacząłeś sypać. Widać jakie dziennikarstwo jest ci bliskie.

Co z innymi aferami ujawnianymi i szeroko opisywanymi przez prawdziwych dziennikarzy?
Dalej twierdzisz, że to nie zadanie dla
  • Odpowiedz
Widać jakie dziennikarstwo jest ci bliskie.


@xer78: nie, oglądam od czasu do czasu Midasa :)
TV ostatni raz oglądałem jakieś 15 lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath

co to znaczy "prawdziwy dziennikarz"? Kto to ustala? Jest jakiś order albo certyfikat "prawdziwego dziennikarza"? Jakie kryteria spełnia taki dziennikarz?


Prawdziwym dziennikarzem był np. Waldemar Milewicz.
Relacjonował to co widział. Jeśli dobrze pamiętam to robił to niesamowicie wręcz bezstronnie. To widz wyciągał wnioski i sam decydował co myśleć o tym co zobaczył i
  • Odpowiedz
Prawdziwym dziennikarzem był np. Waldemar Milewicz.


@xer78: był korespondentem wojennym, to trochę inna działka. Dzisiaj można powiedzieć, że takim Waldemarem jest Mateusz Lachowski.

Stanowski stworzył fejka i puścił go w obieg. Wykop jest
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath

Korespondent wojenny to wciąż dziennikarz.

Urwa. Nie po to istnieje etyka zawodowa, żeby odbiorca musiał tracić czas na weryfikowanie treści.
  • Odpowiedz
Urwa. Nie po to istnieje etyka zawodowa, żeby odbiorca musiał tracić czas na weryfikowanie treści.


@xer78: a jednak trzeba, bo media regularnie robią ludzi w #!$%@?

Sprawdzasz czy piekarz nie naszczał do ciasta na chleb?

Czy kapciarz dokręcił wszystkie śruby
  • Odpowiedz
  • 0
@bregath

Wszystkie media kłamią. Każdy chce cie okraść. Wyscy politycy to urwy. Kobiety są złe. Coś pominąłem?

Wiesz, że to objawy paranoi?
  • Odpowiedz
Wszystkie media kłamią. Każdy chce cie okraść. Wyscy politycy to urwy. Kobiety są złe. Coś pominąłem?


@xer78: tak, ludzie to #!$%@?, każdy chce na tobie żerować.

Wiesz, że to objawy
  • Odpowiedz