Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalzero

Fejk czy nie, prawda jest taka, że od powstania kanału Ziobro i Fundusz Sprawiedliwości do o tematy, które nie były ruszane, ewentualnie były „spłycane” na zasadzie „a za PO nie zgłosili zegarka.

Moze ie zaklinać rzeczywistości jak chcecie, ale to zwykła tuba propagandowa PiSu, tylko bardziej lekkostrawna(chociaż w ostatnich tygodniach coraz mniej). #polityka
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bastek66: ja wczoraj na chwile wieczorem otworzylem wypoka i wiesz jaka tam sraka jechala pod tym filmem? xD
To byl ostateczny dowod na wszystko, a teraz pisza, ze no chyba nie ale i tak jest cos zle.
Tam bylo prawie 700 plusow jak sprawdzalem i ze 3 strony komentarzy, dzis chcialem sprawdzic - usuniete xD
  • Odpowiedz
  • 15
narracja o PiSowości Kanału Zero upadła


@zdrajczyciel: i po to właśnie stanowski tworzył tę zarzutkę - żeby takie debile z Brajton na bazie tego filmu twierdziły, że on wcale nie jest za PiS, a te wycieczki do obajtka to była kawka towarzyska. Stano jest jaki jest, ale manipulować debilami potrafi perfekcyjnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
W neuropie na kilka zmian robicie żeby od rana przejęte konta plusowały odpowiednie komentarze i wpisy


@bastek66: No tak, wielokrotnie o tym pisalem, nawet pare osob tu rekrutowalem za dobra kase. Gdzie wady?
  • Odpowiedz
  • 2
@Niggalke ale to co robisz to jest dokładnie takie same sekciarstwo jakie uprawiają zatwardziali pisowcy.
Żyjesz w swojej lewackiej bańce i dupa Ci teraz pęka, ze ktoś, kto przeczy Twoim poglądom zrobil coś ciekawego w internecie.
TVPis i TVPO różnią się tylko FORMĄ przekazu.
Masz rację w tym, że za PiSU forma przekazu była żałosna XD (nagłówki z Tuskiem itd) Ale sam przekaz jest identyczny, tyle że na korzyść partii która teraz rzadzi. Nie powiesz mi chyba, że państwowa telewizja jest teraz obiektywna?

Zaczynasz od wyzywania od ameb, więc zanim mnie będziesz szufladkowal od razu mówię nie jestem ani pisowcem, ani konfederatą, ani skrajnym prawakiem, ani lewakiem. Chociaż dla Ciebie pewnie, jestem nazista hitlerowcem, bo nie popieram PO i
  • Odpowiedz
Nie powiesz mi chyba, że państwowa telewizja jest teraz obiektywna?


Uuu ktoś tu myśli, że erystyczne sztuczki działają na wszystkich dookoła. Powiedz mi, w jaki sposób nie jest.

Zaczynasz od wyzywania od ameb, więc zanim mnie będziesz szufladkowal od razu mówię nie jestem ani pisowcem, ani konfederatą, ani skrajnym prawakiem, ani lewakiem.


No,
Niggalke - > Nie powiesz mi chyba, że państwowa telewizja jest teraz obiektywna?

Uuu...

źródło: temp_file3796241806929006164

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Niggalke nie jestem za pisem i nie ma tu żadnego ale.
Ale jest, ale tu - dokładnie tak jak napisałem wyżej. Dla Ciebie nie ma nic pomiędzy. Ty jesteś PO-wcem, a kto nie ma poglądów jak Ty jest Pisowcem. Prosty człowiek, kreuje swój prosty świat. Oby Ci się w tym świecie dobrze żyło.
  • Odpowiedz
Fejk czy nie


@miki4ever: po tych trzech słowach to już w zasadzie nie ma sensu dalej czytać. Nie interesuje Cię prawda, tylko masz ból dupy, że istnieje jakieś medium z przekazem innym niż TVN/GW/TVPO. Sorry, ale pitolenie o tym, że Kanał Zero jest do kitu, bo nie podchwycił jakiegoś tematu, jest mega żałosny.
  • Odpowiedz