Wpis z mikrobloga

Czy są tu osoby w wieku 25-35, które żyją bez dziewczyny/partnerki przez dłuższy okres czasu (powiedzmy 2 lata co najmniej, chodzi o niemożność jej znalezienia a nie o to że one chcą ale wy nie), przy czym żyje im się dobrze, nie mają zaburzeń psychicznych itp. Potrzebuje wsparcia i chciałbym zapytać o parę rzeczy. Kilka tygodni temu czytałem wpis anonimowy pod którym wypowiadały się właśnie takie osoby, nie mogę jednak znaleźć tego wpisu. Nie chodzi mi też o ludzi typu totalny przegryw bez pracy, wychodzenia z domu, tylko normikow #depresja #samotnosc #przegryw #przemyslenia #zwiazki #zalesie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piechock12 typ 9/10 nie potrzebuje czasu żeby znaleźć Julkę, bo ma multum sytuacji na to gdzie się nie znajdzie. najwyraźniej nie chciał. Jak jesteś już te 7/10 to masz inaczej bo Julki lubią pisać same albo wystarczy się przypomnieć jakiejś młodszej i dzięki niej łapiesz nowe znajomości. Tak to działało u mnie a nie jestem 9/10
  • Odpowiedz
@piechock12 piszą, ale musisz znać jakieś Julki a najlepiej idzie zapoznawać przez inne Julki, ja też mam tak że jak wypije to zagadam do jakiejś Julki i pieprze głupoty a ta się cieszy bo widzi ładny ryj i nawet czasami się dołączam wypić z nimi piwko. Później jak już minimalny stopień znajomości jest to nawet czasem same pisza że są smutne i chciałby z kimś pogadać(czy tam inny jakiś gówniany pretekst)
  • Odpowiedz
@piechock12 bo trafiłem na filmy blackpillowe anglojezyczne a w Polsce blackpill to jedynie wykop, kiedyś można bylo się tu coś dowiedzieć jak mierzyć atrakcyjność i takie tam i były chady na tagu więc było ciekawiea teraz już nikt nie robi takich kontentów. Dlatego zaglądam tutaj rzadko
  • Odpowiedz
  • 0
@czarny_black dlatego od kilku lat pomimo super fajnego życia w którym podrywają cię julki siedzisz na wykopie jako mesjasz blackpillu albo z „ciekawości” xd współczuję życia w takim razie a i wydaje mi się że z prawdziwymi julkami nie miałeś do czynienia
  • Odpowiedz
@piechock12 no ja wiem i nie zamierzam nikogo przekonywać że normik/chadlite/chad też może być blackpillowcem. Ale jak już pisałem, kiedyś było tutaj lepiej, stary blackpillraw robił ciekawy kontent i było kilku przystojniakow na tagu których ryje widzialem więc wierzyłem w to co piszą ale i też z tego względu że sam miałem podobnie, tak z 3 czy 4 lata do tyłu to było. Teraz ten tag to już nie to samo
  • Odpowiedz