Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tinder #rozowepaski

Uśmiechy, zagadywania, spontaniczne buziaki w policzek z jej strony, propozycje przez nią na wspólne wyjście do kina, zaproszenie przez nią do swojego domu na kawę. Leci na mnie? Chce się bzykać? Czy widzi we mnie tylko kolegę?
Dodam, że jest 9 lat starsza (41) i ma męża, ale nie widuje go zbyt często przez ostatni ponad rok. Ma też dzieci z których jedno jest już dorosłe.
Wypada w ogóle mężatce dawać innemu facetowi buziaki w policzek z zaskoczenia? wychodzić do kina z innym facetem, albo zapraszać go do siebie na kawusie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co sądzisz?

  • Jestem niebieski - ona chce seksu 73.6% (89)
  • Jestem niebieski - kolega 9.1% (11)
  • Jestem różowa - ona chce seksu 12.4% (15)
  • Jestem różowa - kolega 5.0% (6)

Oddanych głosów: 121

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemanko0 Powiem Ci tak- nie układa jej się z mężem i szuka atencji u młodszego o prawie 10 lat faceta żeby podnieść sobie samoocenę i chwalić się koleżankom ze leci na nią młodzieniaszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powiem Ci tak- nie układa jej się z mężem i szuka atencji u młodszego o prawie 10 lat faceta żeby podnieść sobie samoocenę i chwalić się koleżankom ze leci na nią młodzieniaszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytmirka:
Do tego wcale nie musi jej się nie układać z mężem, to uniwersalna wymówka.
  • Odpowiedz