Wpis z mikrobloga

Dziennikarz rmf się spłakał, że go nie szanujo. No cóż, jakoś to przeżyjemy, bo ważniejsze, że te nie szanujące go osoby robią dobrą robotę i się skupiają na tym co trzeba a nie na jakichś pierdołach typu wywiady z dziennikarzami.

Obejrzyj występ i sam se o nim opowiedz elo.

#paryz2024 #bekazpodludzi #takaprawda
WielkiNos - Dziennikarz rmf się spłakał, że go nie szanujo. No cóż, jakoś to przeżyje...

źródło: temp_file6031346290859222075

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: o czym miała z nim gadać? Rozwaliła system, dwa razy pobiła rekord świata.
Co miałaby powiedzieć? „Jestem taka szczęśliwa, to był mój dobry dzień. Teraz skupiam się na tym, żeby dać dobry występ w ćwierćfinałach”

Proszę bardzo, do tego nie trzeba strefy mieszanej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: chłoptasie od płotków się skompromitowali w swoich biegach, ale za to w wywiadach tacy byli weseli i wygadani, że dzięciołowski musiał mikrofon zabierać xD
To się nazywa szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos
A mógł przemilczeć, nic więcej nie musiał robić. Jak widać kosztowałoby go to zbyt wiele.
Zawsze mnie też zastanawia to "szanowanie czyjejś pracy". Według mnie oznaczać może to zostawianie po sobie względnej czystości albo nie utrudnianie komuś pożytecznej pracy (np. czysty stolik, wyrozumiałość względem odgłosów remontu klatki albo zachowanie ciszy w czyimś biurze).
W częstym przypadku, wiele ludzi rozumie to jako konieczne wyświadczenie przysługi wobec niechcianej oferty (np. wzięcie niepotrzebne
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja się wgl dziwię że ktoś styrany zawodami (w naszym przypadku bardzo nieliczne egzemplarze, większość się bawić przyjechała) ma siłę i ochotę jeszcze czas na tych szmaciarzy pismaków tracić.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: RMFowi to kij w dupę, ale zasadniczo bieganie po ścianie to nie jest praca, sportowiec może robić to co robi dzięki sponsorom więc łaski nie robi a nawet to psi obowiązek, żeby pogadać z mediami, choćby tylko z tymi którzy sportowców sponsorują.
A i też propagacja logotypów jakie sportowiec na sobie nosi, bo to też część sponsoringu, więc takie przebiegnięcie przez strefę medialną bez zatrzymania, nie jest zbyt grzeczne.
  • Odpowiedz
@WhiteS: W przypadku igrzysk nie, w przypadku wielu innych imprez sportowych tak to właśnie działa, że masz gadać z mediami czy ci się podoba czy nie.
  • Odpowiedz