Wpis z mikrobloga

W jaki sposób przetrwaliście te 40-stopniowe upały na początku sierpnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli myślisz, że kiepsko wykonujesz swoje obowiązki w pracy, pomyśl o meteorologach.
#pogoda
goferek - W jaki sposób przetrwaliście te 40-stopniowe upały na początku sierpnia? ( ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem czy tylko w moim rejonie tak jest, ale u mnie prognoza pogody nie sprawdza się praktycznie nigdy.


@kinkykylie: ja zauważyłem, że jak w pobliżu jest duże lotnisko to i prognozy są jakby lepsze. Zwłaszcza MinuteCast od AccuWeather.
  • Odpowiedz
@goferek: jakiś Mireczek wrzucał post o tych nadchodzących upałach bez żadnego kontekstu i go tam zjechali, że jest szurem, że modele, że coś tam. Ciekawe czy się te bałwany odezwą pod twoim postem xD
  • Odpowiedz
@zolgar: ludzie typu Arkadiusz Płachta za uprawianie propagandy strachu powinni otrzymywać kary finansowe, a jeśli to nie zadziała, powinni gnić w więzieniu
  • Odpowiedz
  • 0
dla większej dramaturgii zaczną zaraz podawać w Fahranheitach


@buzzardpl: nie podpowiadaj, bo to bardziej sensowne niż wymyślanie kolejnych "rekordów", gdzie wałkowali "niesamowite" 28 stopni na koniec maja, czy "jezus maria, nawet 30 stopni może być w czerwcu" xD

O rekordowej temperaturze w Moskwie w lipcu jak zrobili reportaż, że pierwszy raz w historii przekroczyła 28 stopni nawet nie będę wspominał, bo to jest już poziom psychiatryka.
  • Odpowiedz
  • 0
Wszyscy zginiemy!!!
Nie uwierzysz.



  • Odpowiedz
  • 0
@goferek Meteorologia to w ogóle jest mem, każdy, kto zwraca uwagę na sprawdzalność prognoz, to widzi, że na tydzień wprzód równie dobrze możesz rzucić monetą, a jednak ludzie tego niezmiennie słuchają i robią plany pod to xD
  • Odpowiedz