Wpis z mikrobloga

Mam pomysł jak naprawić sytuację w polskiej szermierce. PZS nie ma wystarczająco ludzi w zarządzie, oni po prostu nie wyrabiają z nawałem pracy w tak ogromnie popularnej dyscyplinie. Trzeba powołać co najmniej drugie tyle, bez podwyżek również się nie obejdzie. Nagrody dla obecnych za tytaniczny dotychczasowy wysiłek.

#paryz2024 #niestety #o----------------l
Villeman - Mam pomysł jak naprawić sytuację w polskiej szermierce. PZS nie ma wystarc...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villeman Rozwiązałbym wszystkie związki, niech powołanie daję ministerstwo na podstawie wyników osób które zgłosiły chęć startu na IO.

Ciekawe czy przychodzą w ogóle do pracy xD
  • Odpowiedz
@Villeman: polski związkowiec to do emerytury. Czy się śpi, czy się leży to pieniądz się należy. Często też mają inne zatrudnienie i własne biznesy. To samo lasy państwowe, to samo tvp.
  • Odpowiedz
@Villeman: ale to chyba nie są etaty, a już na pewno nie wszystkie, w sensie 160 godzin miesięcznie za pełną wypłatę? Tylko jakieś tytularne stanowiska z d--y robione po godzinach w formie wolontariatu, prawda?
  • Odpowiedz
@Villeman: Ciekawe, że jest tam gość o nazwisku Siess, gdzie w Eurosporcie mówili o zawodniku o nazwisku Siess, że jest tam podczas gdy rzekomo lepszy zawodnik siedzi i uczy dzieci... Ciekawe, czy mogło to mieć związek...
  • Odpowiedz
@ryhu: oczywiście, że to nie są pełne etaty po 160h.

Za to płatne jak za pełnoetatowe stanowisko w zarządzie.

Takich związków / instytutów / spółek miejskich są tysiące.
  • Odpowiedz
@Villeman Średnia wieku 65 lat a j mlodzi to zapewnie ich pociotki lub dzieci.

Kazdy związek sportowy należy w Polsce rozwiązać, a wszystkim ich członkom należy wprowadzicc zakaz wchodzenia w nowe struktury.
  • Odpowiedz