Wpis z mikrobloga

@Szczupix37 na studiach, gdzie ważyłem 120 kg przy 195 wzrostu, jakis wuefista podszedł do mnie na zajęciach i zapytał czy nie chciałbym przyjść na trening w rzucie młotem xD
  • Odpowiedz
  • 28
@Szczupix37: @Kauabang do mnie na studiach podszedł wfista, kazał rozłożyć ręce na boki, jak to zrobiłem, to powiedział, że za 3 lata jadę na olimpiadę rzucać dyskiem. Jak się dowiedział, że byłem na czwartym roku, to machnął ręką i poszedł.
Na olimpiadę nie pojechałem.
  • Odpowiedz
@Szczupix37: wydaje mi się, że nieżyjący już trener Cybulski (trenował Fajdka Włodarczyk i Ziółkowskiego), w jednym z wywiadów mówił ze przyglądał się ludziom na ulicy i czasami proponował spróbowania rzutu młotem losowym osobom u których widział predyspozycje fizyczne.
  • Odpowiedz
w polskich szkołach poza bieganiem na #!$%@? to przecież nie ma żadnej opcji złapania kogoś do lekkiej


@LubieDiscoPolo: ja chodziłem do raczej biednego liceum w małym miescie z malutką sala gimnastyczną i betonowym boiskiem bez bieżni a oprócz biegania miałem skok w dal, skok wzwyż i pchnięcie kulą. A było to 20 lat temu. Teraz szkoły mają lepsze warunki i z tego co widzę i słyszę jeśli tylko wuefiście się
  • Odpowiedz
@Szczupix37: teraz to już rodzice tym sterują. Znam dziewczynę której rodzice byli mistrzami Polski w pewnym sporcie i po prostu trenowała wszystko po trochu jako dziecko i liczyli że coś zaskoczy.
  • Odpowiedz