Wpis z mikrobloga

Szanuję gościa i popieram. A miejsce starych leśnych dzadów jest na marginesie historii. Na honorowe miejsce w historii kompletnie nie zasługują,
Najsmutniejsze jest to, że nawet w takim sporcie jak szermierka, leśne dziady psują rywalizację. A problem jest chyba w każdej dyscyplinie.
  • Odpowiedz
@Maneharno to, że najlepszy w rankingu koleś nie jest na olimpiadzie, a dostał się ktoś niżej tylko dlatego, że ma ojca w związku jest ok? Bo to nie brzmi za cholerę sportowo.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: od tego są związki i ich regulaminy, ja chcę sobie na spokojnie oglądać igrzyska i repasaże, a nie wylewanie żali komentatora, że najlepsi z rankingu szkolą młode pokolenie olimpijczyków, niestety.
  • Odpowiedz
@Bielawski: pewnie go wyjebia bo takich niepotrzebna… w tych wszystkich związkach siedzi przecież familiadę… to coś jak liczyć że michniewicz był najlepszy i z konkursu dostał stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale szambo wybije po Igrzyskach, chociaż nie wiem. Chyba to tylko życzenie głupiego.


@darrol: niestety masz rację tylko w drugim zdaniu...

Związki sportowe tak działały, działają i będą działać.
Z założenia są to kółka wzajemnej adoracji i w sumie mogłyby się tak wzajemnie adorować, gdyby nie to, że czerpią pełnymi garściami z prawa do monopolu na działalność sportową, a w związku z tym monopolem dostają do rozporządzania niemałą kasę (w
  • Odpowiedz
ale szambo wybije po Igrzyskach,


@darrol: absolutnie nic sie nie zmieni

w tym "systemie" wzajemnej adoracji jest cale pokolenie 50+
od wlascicieli firm, poprzez politykow
  • Odpowiedz
@Maneharno:

ale co to na eurosporcie #!$%@?ą politykę do sportu, jakieś apele do ministrów i ciśnięcie po kolesiach w związku.


Dlaczego nie dziwi, że to akurat ćwiercmózg, fan famemma nie potrafi ogarnąć implikacji takiego apelu. XD
  • Odpowiedz