Wpis z mikrobloga

@von_Bighausen: Właśnie zastanawiałem się kiedyś nad tymi śmiesznymi moskitierami. Idzie z tego jakoś po ludzku korzystać z tym włażeniem od góry? Czy może to tylko tak na noc, a np. jak się chce człowiek w dzień na chwilę wkulnąć i poleżeć to szlag go trafi za każdym razem jak ma się w to zaplątać?
  • Odpowiedz
  • 2
@niecodziennyszczon Nie polecam osobom wyższym niż 170cm. Przy moich 185 cm praktycznie głowa i stopy na siatce, a miejsca nad głową też praktycznie nie ma. Da się spać, ale pod warunkiem, że się nie ruszasz. Do niczego innego się nie nadaje
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon można kupić sypialnie od namiotu tipi z kominkiem - masz wtedy na szerokość jednej osoby + nieco półkola zapasu na swoje graty, dwa boczne wyjścia na zamek, jeden punkt montażowy u góry (linka lub kijek) i wysokość w szczycie jak w namiocie tipi.
  • Odpowiedz
@von_Bighausen Ja to różnie, od czasu jak kupiłem thermaresta to na ziemi wygodnie, ogólnie polubiłem namiot. Kiedyś tylko karimata i śpiwór pod tarpem, w hamaku też czasem śpię, lubię i się wysypiam ale namiot lubię najbardziej
  • Odpowiedz