Wpis z mikrobloga

ORANGE 22 sierpnia 2024 WYŁĄCZY usługę "KONTO WAŻNE ROK", które do tej pory aktywowało się SMS o treści "START" na nr 8002 (koszt 9 zł). Czyżby to pokłosie porozumienia z UOKiK, w którym zobowiązali się zwrócić część środków za utrzymanie nr w sieci? :>

Przy okazji, skoro Orange odpada i trzeba przenieść nr, w jakiej sieci najmniej bezproblemowo i najtaniej wychodzi utrzymanie 'zapasowego' numeru?

źródło: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006541/4109397599.pdf (to co na załączonym obrazku)
#siecikomputerowe #gsm #orange #uokik
dlatego - ORANGE 22 sierpnia 2024 WYŁĄCZY usługę "KONTO WAŻNE ROK", które do tej pory...

źródło: orange_konto_wazne_rok

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlatego: jakiś czas temu pisałem z supportem play i też mi powiedzieli że rezygnują z tej opcji, chociaż widzę ze mam jeszcze to w pakietach za 100zł/rok xD
  • Odpowiedz
@dlatego: kuźwa, fakt to jest taryfa Play.
Weźcie się ludzie nie kompromitujcie.
Play ma trzy taryfy za rok ważności za 5 zł rocznie bez korzystania z numeru.
Żodyn konsultant wam o tym nie powie, bo po co niby?
  • Odpowiedz
  • 0
kuźwa, fakt to jest taryfa Play.

Weźcie się ludzie nie kompromitujcie.


@Matpiotr: kompromitować się, bo ktoś jest ostrożny? Pewnego dnia Fakt postanawia zrezygnować z tej "taryfy" aka "swojej sieci", w której masz nr. Masz 100% pewność, że Twój nr nie przepada i automatycznie jakoś przejdzie na 'oryginalny' Play?
  • Odpowiedz
@dlatego: ja pierdziele. Numer należy do PLAY!!!!!!!!!!
Nie ma możliwości żebyś stracił numer.
Widzę że niektórzy nawet podstaw nie ogarniają.

Jak tak się boisz fakta, to play ma też taryfę za 5 zł na rok. Bez konieczności
  • Odpowiedz
  • 0
@Matpiotr: ok, to dzięki za rozwianie wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli ten FaktMobile na chwilę obecną wydaję się być chyba najlepszą opcją, bo ew. jeszcze "Play na kartę odNowa" zjada co miesiąc z konta bez aktywności

"W przypadku nie wykonania żadnej aktywności wymienionej w pkt 1.1.1 lit. b-d i wydania z Pakietu Złotówek mniej niż 5zł, Opłata za utrzymanie numeru zostanie pomniejszona o sumę tych
  • Odpowiedz
Z tego co zrozumiałem, w orange chodzi o to, że mają w tej chwili trzy usługi, które oferują to samo, i chcą to skomasować do jednej.

Ja się przeniosłem z play do fakt mobile, właśnie ze względu na to, że każde doładowanie konta przedłuża ważność o rok. Za 3pln miesięcznie mają pakiet 50 minut, i mnie to w zupełności wystarcza.

W mobilny telegrosik jest pakiet za 9pln miesięcznie, rozmowy bez limitu.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Aha, czyli stałego klienta dupczą jak na hard p---o. Wystarczy nowy starter kupić? Mało korzystam, ostatnio zmusili mnie do doładowania za 100zł. Miało przedłużyć ważność konta o rok - przedłużyło 6 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Przegrywzyciowy0: Rozumiem, @Matpiotr napisał. Ja pisałem o ofercie dla klienta stałego, dla mnie nie ma nic ciekawego. Lepiej kartę wsadzić do szuflady i kupić nowy starter. Pewnie tak zrobię, mam ważne do listopada, bo nie widząc lepszej opcji za 100 zł doładowałem - miało rok przedłużyć, przedłużyło pół ;)
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Karty i startera nie muszę? Zmiana taryfy też nie? Bo ja już mam plan co do obecnej karty, zakończyć umowę z plusem na internet, a obecną kartę włożyć do routera - za 45 złotych dają mi dużo więcej niż mam obecnie za 72 w plusie.
  • Odpowiedz