Wpis z mikrobloga

@kris006: mmmm, Saint Antoni na Ibizie, najwiekszy ku999wi dolek z klubami, teczowymi lewakami ubranymi w teczowe stringi i transami udajacymi zacpane kozy.

idealne miejsce na odpoczynek dla wolnosciowego Slawomira Mentzena z jedynej wolnosciowej partii.

Ale fajna trase na bieganie wybral :) sam nia biegam.

edit: idealne miejsce na wypoczynek dla calej rodziny, mam nadzieje ze jeszcze flagi wisza na ulicach XD XD XD
UchoSorosa - @kris006: mmmm, Saint Antoni na Ibizie, najwiekszy ku999wi dolek z kluba...

źródło: CleanShot 2024-08-03 at 09.03.19@2x

Pobierz
  • Odpowiedz
@kris006: Sławomir Mentrzen pojechał zobaczyć na własne oczy, co się o--------a na Zachodzie, żebyś ty nie musiał tego robić i mógł siedzieć bezpiecznie w piwnicy.
  • Odpowiedz
  • 6
@kinkykylie niby tak, lecz z drugiej strony zależy jakim typem turysty jesteś, ja na ten przykład chciałbym zobaczyć cały świat w tym jakiś syf w Bangladeszu i biedę w Nigrze.
Są też turyści którzy jeżdżą rok w rok w to samo ładne i sprawdzone miejsce.
Ale jak non stop wylewa się żale na temat jak gdzieś jest źle i tragicznie i wręcz się tym oficjalnie brzydzi. A następnie tam jedzie chillować
  • Odpowiedz
L>@kris006: przynajmniej nikt mu nie zarzuci, że nigdzie nie był, nic nie widział a komentuje.

@Yenn_z-Wyspy7Slonc a druga sprawa jeżdżenie gdzieś na wakacje ma niewiele wspólnego z mieszkaniem tam. Ja byłam w wielu fajnych miejscach, ale w żadnym bym nie chciała zostać na stałe.
  • Odpowiedz
aha, czyli jak np. nie podoba mi się obecny ustrój polityczny w Chinach, to nie mogę tam jechać na wakacje? xd


Trochę bezsensu.


@kinkykylie: przecież dziecka takiego Mentzena pewnie zostaną wysłane na studia na zachód i tam już pozostaną tak jak to przystało u każdego bardziej zamożnego prawaka. To całe p---------e o zgniłym zachodzie to tylko papka dla elektoratu.
  • Odpowiedz
@kris006: Lewaki odkrywają, że jak ktoś ma prawicowe poglądy to NIE siedzi całe życie w Polsce?

Ja wręcz widzę odwrotną zależność: im ktoś więcej i częściej jeździ do Azji i widzi tamtejszy wzrost gospodarczy i rozwój, im częściej odwiedza europejskie kraje nie tylko turystycznie, ale np. zostając tam na 1-2 miesiące w interesach, tym bardziej jest prawakiem widząc ten skansen i zgniliznę w Europie. Nie mówiąc o poczuciu bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@kris006: Tak samo ta katolicka wariatka z PIS, była kurator oświaty w Krakowie - Barbara Nowak. Oficjalnie pod publiczkę modli się na różańcu przed konsulatem Francji, bo LGBT, potępia lewacką Hiszpanię za aborcję, a prywatnie w liściku miłosnym do starego capa Terleckiego niebędącego jej mężem proponuje mu razem s--------ć stąd do ciepłych krajów np.Hiszpanii:

https://rozrywka.o2.pl/plotki/wyciekl-milosny-e-mail-barbary-nowak-schreiber-reaguje-7012837536225888a
szef_foliarzy - @kris006: Tak samo ta katolicka wariatka z PIS, była kurator oświaty ...

źródło: 0002

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos

a druga sprawa jeżdżenie gdzieś na wakacje ma niewiele wspólnego z mieszkaniem tam.

Nie uważasz, że to nieodpowiedzialne zabierać rodzinę do miejsca, w którym murzyni gwałcą? A do tego zjeżdżają się tam geje robić parady i demoralizować dzieci.
  • Odpowiedz