Wpis z mikrobloga

@MiedzygalaktycznyMors: no nie wiem. IBA twierdzi że ma chromosomy XY. Może to i był jakiś skandal korupcyjny, ale no jednak sprawa wymaga wyklarowania. Znaczy jak kogoś to obchodzi, bo mnie w sumie nie, tylko mi się to wyświetliło w gorących
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon To, że mają to we krwi, nie oznacza, że zostanie to wykorzystane.

A jeśli mamy mówić o przewadze genetycznej, to Michael Phelps musi zrzec się swoich medali, ponieważ ma co najmniej 3 znane mutacje, które pomogły mu w rywalizacji.

Nie dyskwalifikują ludzi, którzy są wysocy lub silni poza normalnym zakresem.
Załóżmy, że zdyskwalifikowali ludzi, którzy są znacznie bardziej skoordynowani niż
  • Odpowiedz
@Filippa no podałem ci przykład choroby gdzie chromosom Y diametralnie zmienia fizyczność takiej osoby więc jak nie oznacza?

Boże, czemu lewacy nie umieją logicznie myśleć

Jasne sport prowinien promować ludzi doskonałych i mistrzowie są z natury genetycznym freakami, dlatego możemy zlikwidować kategorię dla kobiet i pozwolić normalnie 120 kilowym bokserom obijać baby, tylko ciekawe ile kobiet będzie chciało w takim czymś brać udział

Kategoria dla kobiet powstała po to by słabsze
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: @Filippa

Dlaczego więc uważasz że ktoś z tym stanem (dajmy na to chromosomy XY i i niedobór 5 alfa reduktazy 2) powinien miec możliwość rywalizować z kobietami? Pomimo że jego ciało jest w całości męskie poza brakiem jąder i penisa?


Ale chyba w takich przypadkach dalej dominuje produkcja testosteronu tylko przez nadnercza? Głównie co się #!$%@?ło to konwersja z testosteronu do DHT i w konsekwencji brak zewnętrznych narządów
  • Odpowiedz
@Filippa kolejny argument, sport w swoim założeniu powinien promować osoby zdrowe, dla przykładu każdy chłopak chciałby być jak Phelps a dziewczyna chciałaby wyglądać jak mistrzyni skoku w dal, a nie jak babochłop z dziwacznymi genitaliami
  • Odpowiedz
@okrim tak a właściwie w tym konkretnym wariancie brakuje DHT tylko w narządach płciowych a w większości tkanek jest

Dlatego więc pytałem koleżanki dlaczego popiera działania MKOI które dopuszcza de facto mężczyzn z niewykształconym siurem do rywalizacji z kobietami
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Ok, bo pisałeś konkretnie o deficycie 5 alfa reduktazy typu drugiego.

Tak naprawdę nie wiemy czy algierka ma chromosomy XY. Padły tylko słowa tego Kremlowa i nic więcej.

Przecież możliwy jest scenariusz, że jest w pełni kobietą z chromosomami XX tylko z hiperandrogenizmem.

Jest jeszcze ten Zespół Swyera, ale czy on powoduje zwiększony poziom testosteronu? Nie wydaję mi się.
  • Odpowiedz
@okrim gdyby tak faktycznie było to jak mniemam zrobiłaby badania na zachodzie i się łatwo obroniła tym

Nie ma się co wszędzie doszukiwać spisku bo walczyła w Rosji dobrowolnie i ten kraj to po prostu potęga w sportach walki obok USA i Brazylii

Nikt nie stwierdził też oblała testy na poziom testoseronu, to fejk który puściły algierskie media
  • Odpowiedz