Wpis z mikrobloga

  • 552
@o__0: Co ma lewactwo do regulaminu? Przecież ta dość męska babka z Algierii nigdy nie była facetem, to żaden trans, tylko baba z zaburzeniami hormonów.

Można dyskutować na temat tego, czy powinno ją dopuścić czy nie (imo nie) ale robienie z niej transa albo jakiegoś terminatora (przegrała 9 razy) jest żałosne i to zwyczajne powielanie fejkow
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawda nie ma tu ŻADNEGO znaczenia bo takie informacje rozchodzą się głównie obrazkami, tiktokami i są przekazywane ustnie

Ludzie grzeją temat transa na olimpiadzie nawet nie sprawdzając żadnych źródeł. Nawet w mojej rodzinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Hurr durr lewactwo dało facetów do boksu i tyle. Większość nigdy nie pozna prawdy bo po co? Tak mówi tiktok czy
  • Odpowiedz
@erni13:

Dla mnie np sprawa odrazu śmierdziała gdy dowiedziałem sie, że to akurat ALGIERIA wystawiła transa xD

Zrozum, kraje islamskie tak naprawde udają że są anty lgbt a tak naprawde stawiają farmy transów żeby farmić medale olimpijskie
  • Odpowiedz
Dobry ziomo Algierczyk powiedział, że to kobieta i erni łyka. #!$%@? tam, że XY i wszystkie cechy faceta. TO BABA


@PlesniakPospolity: Skorumpowany (przyjmujący prezenty od Putina i otwarcie faworyzujący rosyjskich zawodników) prezes organizacji bokserskiej Umar Kremlev powiedział "zrobiłem jej test na płeć i wyszło mi że ma XY", a nawet nie był w stanie powiedzieć jaką techniką ten test wykonał i nikt inny z władz tej organizacji nic nie słyszał
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - >Dobry ziomo Algierczyk powiedział, że to kobieta i ...

źródło: imane-khelif-right-https-www-86772625

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 13
@o__0: jak to jest że jak facet wygrywa loterię genetyczną jak michael phelps i się składa wyłącznie z mięśni i testosteronu to jest zachwyt całego świata ale jak to samo dzieje się z kobietą to jest oburzenie i hejt?
  • Odpowiedz
@erni13

Można dyskutować na temat tego, czy powinno ją dopuścić czy nie (imo nie)


To jaka proporcja endrogenow do testosteronu powina być dozwolona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak to samo dzieje się z kobietą to jest oburzenie i hejt?


@Morf: bo dla prawaka baba to powinna być filigranowa blondynka, która usługuje mężczyźnie w kuchni i mu się nie podoba, że nie wszystkie kobiety mają na to ochotę
  • Odpowiedz