Wpis z mikrobloga

Mircy taka historia
1. wrzuciłem wczoraj nieprzychylny/kąśliwy post o takim popularnym koncie twitterowym pewnego furiata "RENTIER Z WYKRESEM" które ma problemy z agresją i zbanowało 3/4 użytkowników twittera. jeśli kiedyś coś na nim napisaliście albo zalajkowaliście na 99% macie tam bana
2. wchodzę sobie dzisiaj na tag i na dzień dobry mam atak personalny od wypopkaX wobec którego nie pamiętam żebym był jakoś specjalnie opryskliwy w ostatnie dni. ten oto użytkownik załącza screena z moją wypowiedzią, a potem pisze coś przeciwnego niż w screenie imputując mi ŻYCZENIE KOMUŚ ŚMIERCI (co wyraźnie jest zanegowane na screenie, ale oczywiście post przeczytają wszyscy, a screena spojrzy 5% osób) - dosyć grubo sobie kolega pogrywa!
3. i taka luźna obserwacja: ależ ten świat jest pełen koincydencji, niesamowite ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo to są bracia syjamscy albo nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. ciekawe też że dzisiejszy pojazd jest kopią pojazdu z innego konta "Dusk_Forest77", nawet użyty ten sam plik screena wypowiedzi o tej samej wadze i nazwie pliku. to jak to jest z tymi multikontami na wykopie w końcu, można, nie można?

#nieruchomosci
affairz - Mircy taka historia
1. wrzuciłem wczoraj nieprzychylny/kąśliwy post o takim...

źródło: dziwne

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz: dziwne, że Cie nie zablokował bo mnie już dawno xD
Ewidentnie pali mu się dupa i ma niesprzedane unity
Fajnie by było by takimi naganiaczami wklejającymi zakłamane informaje zajęło się CBA @wypopekX
  • Odpowiedz
  • 8
@affairz: już ci raz tłumaczyłem, że trzymanie pijanych zarzyganych bełkoczących obelgi meneli na dystans to właśnie zdrowa psycha xD


@wypopekX: i znowu to wyzywanie. czy naprawdę dyskusja zawsze musi być sprowadzana do rynsztoka?
  • Odpowiedz
dziwne, że Cie nie zablokował bo mnie już dawno xD


Przykro mi, ale to znaczy, że jesteś głupszy, mniej kreatywny i spamujesz wszędzie tym swoim "kompendium wiedzy o dopłatach"
Zresztą bloka dostałeś po tym jak próbowałem coś odpisać pod tym "kompendium" xD i okazało się że nie mogę bo już jestem na czarnej

Ewidentnie pali mu się dupa i ma niesprzedane unity
  • Odpowiedz
A może to ja jestem CBA i badam czy spadkowicze nie łamią prawa próbując nielegalnie wpływać na proces legislacyjny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
wuwuzela1 - >A może to ja jestem CBA i badam czy spadkowicze nie łamią prawa próbując...
  • Odpowiedz
@affairz: Gość ewidentne na etacie lub zawirowaniu: nikt normalny by nie wrzucał takich elaboratów jak on i nie komentował każdej odpowiedzi.

Każdej?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż nie każdej bo wczoraj widziałem jak znowu założył jakiś wątek z jednym wykresem wg. Którego INO DO GÓRY, wykazałeś mu ze się myli to
  • Odpowiedz
@affairz: i jak tu żyć w wolnym Internecie, niby wolność słowa i człowiek oczekuje ze inni mają i używają wolności słowa. Ale równie dobrze możemy stwierdzić że żyjemy w matrixie a nie wolnym Internecie. Gdzie obok Ciebie i Twojego konta z którego coś piszesz jest sztuczne 5-10,000 innych kont co piszą, plusuja, wykopują, dają reakcje.

To tak jakbyś stał w tłumie na stadionie i coś wołał. A każdy z 10,000
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Fajnie by było by takimi naganiaczami wklejającymi zakłamane informaje zajęło się CBA @wypopekX

Kto, podając się za funkcjonariusza publicznego albo wyzyskując błędne przeświadczenie o tym innej osoby, wykonuje czynność związaną z jego funkcją,


xDDD Czynność "wykonywana"
  • Odpowiedz
Art. 234. Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Nastawiaj budzik i szykuj szczoteczkę aniołku. xD


W sumie to też trochę art 115 k.k czyli kumulacja szczęścia, bo grozisz złożeniem fałszywego oskarżenia pomimo świadomości jego fałszywości
  • Odpowiedz
jak to jest z tymi multikontami na wykopie w końcu


@affairz: jak jesteś szarym użytkownikiem dostaniesz perma, jak siejesz propagandę to co najwyżej 2 tygodnie
  • Odpowiedz