Wpis z mikrobloga

Czas na zakup samochodu, żeby było czym dachować zimą.
Budżet mam do ok 30-35k. Raczej chcę samochód max 15-letni i żadnego dziwnego ulepa.
Nie potrzebuję małego miejskiego p------a, a bardziej wygodny samochód na dłuższe trasy.
Jakieś konkretne modele możecie polecić? Coś w stylu VW Passat, Opel Insignia, Ford Mondeo, Skoda Superb.
Wszelkie dziadostwa w stylu Kia Ceed odpadają.
#samochody #motoryzacja #zakupsamochodu #volkswagen #opel #samochodyuzywane
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F_Ogot: Superb II 2.0 TDI z regularnie wymienianymi olejami i innymi częściami eksploatacyjnymi i będziesz Pan zadowolony.
Niestety silniki benzynowe z tych roczników co Superb II i Passat B7 to może być kosztowny temat.
  • Odpowiedz
@F_Ogot: Insignia poliftowa, za 35tys juz cos znajdziesz, w dieslach trzeba wymienic uszczelke smoka, od siebie moge polecic tez peugeota 508, calkiem fajnie wyposazone sa a wersje z wielowahaczem fajnie sie prowadzą
  • Odpowiedz
Wszelkie dziadostwa w stylu Kia Ceed odpadają.


@F_Ogot: Kia Ceed akurat jest bardzo w porządku samochodem zwłaszcza obecnie gdzie przez ostatnie 20 lat około zrobili niesamowity postęp. Nazywanie tego dziadostwem jest zwyczajnie nie na miejscu.
  • Odpowiedz
Jakieś konkretne modele możecie polecić? Coś w stylu VW Passat, Opel Insignia, Ford Mondeo, Skoda Superb.


@F_Ogot: Nie będę ci absolutnie niczego polecał ponieważ to nie jest reklama a ja nie chcę brać odpowiedzialności pewnej natomiast jeśli podobają ci się wyżej wymienione modele to sugerowałbym ci po prostu w takich szukać. Żadne auto używane nie będzie idealne każde może się okazać zarówno czymś co będziesz bardzo milo wspomniał przez następne
  • Odpowiedz