Wpis z mikrobloga

#polandrock hej,
Właśnie wyjeżdżam i kieruje się w stronę festiwalu.

Czy jest szansa na zaparkowanie samochodu na polach przylegających? Czy są jescze miejsca? Ew. Mogę zaparkować kilka km dalej i sobie dojdę?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#woodstock
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norbercikk: Dasz rade, ale czy blisko czy daleko to nie mam pojęcia. Na tym oficjalnym parkingu najbliżej terenu festiwalu dzisiaj w nocy był komplet. Na tych wcześniejszych prywatnych było dużo miejsca. Te wczesniejsze prywatne 50zl ale trza z---------c kawal drogi, ten najblizej oficjalny za 80zl. Powalilo ich lekko z tymi cenami xD
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Jak będziesz wracał po Guano Apes to zapomnij, że sprawnie wyjedziesz. Zdarzało się, że wyjazd trwał i 2 godziny. Wiadomo, że najmniej sprawnie wyjedziesz z parkingu najbliżej terenu festiwalu, więc musisz celować w parkingi które są dalej jak chcesz wyjechać szybciej. Tam generalnie nie ważne od której strony jedziesz bo i tak z dwóch kierunków wjeżdża się w jedną drogę. Więc walisz na pierwszy możliwy z wolnymi miejscami.
  • Odpowiedz
@Rafixo najbardziej się właśnie obawiam tego wyjazdu jak sporo osób ruszy do samochodów. Pojadę po prostu na jakiś najbardziej oddalony, skrajny parking i trochę sobie pójdę pieszo. Muszę popatrzeć dzisiaj jak te parkingi są rozlokowane.
  • Odpowiedz
@Rafixo rok temu zaparkowałem u kogoś w tej miejscowości Trzciniec, na działce przy domu mial parking. Może tam uderzę w tym roku też. Bo te oficjalne parkingi, jak to ruszy… to, ojjj… może być ciężko.
  • Odpowiedz
@Rafixo zaparkowałem na skraju Trzcińca na pierwszym napotkanym parkingu za 30 zł. Chwila spaceru i byłem pod sceną. Wyjazd na główną drogę zaraz po zakończeniu na dużej scenie gdzieś w okolicach 3:00? Był mega sprawny. No ale potem aż do miejscowości Dobrzyca/Golce na trasie do Wałcza cisnąłem w mega wielkim korku 5 - 10 km/h z postojami. XD Od Wałcza już potem szło na luzie wszystko.

A ty jak?
  • Odpowiedz