Wpis z mikrobloga

Witam
LINK DO PODZIĘKOWAŃ
Nagrałem dla Was małe podziękowania - za przedłużenie mojego życia o 38 dni (na dzień dzisiejszy) i nie tylko mojego, mojej matki prawdopodobnie też.
Zamieszanie, jakie udało się zrobić wokół mojej osoby chwilowo odstraszyło ludzi, którzy mają mnie za*ić.
Jednak tylko chwilowo. Prócz podziękowań na nagraniu mówię o mojej obecnej sytuacji, gdzie będzie można mnie znaleźć, kiedy już wyparuje, co zamierzam dalej robić, jeśli będę żył.

Skrót dla osób niewtajemniczonych w to uniwersum - jestem od ośmiu lat prześladowany za bycie pedauem, od ponad miesiąca moi prześladowcy już na poważnie kombinują, jak mnie za*ić, a jeśli zrobią to w moim domu to moja matka podzieli mój los.
Nie jestem suicydalny, wręcz przeciwnie walczę tu o życie.
Nie atencjuję się, nie trolluje, nie robie contentu, nie ukrywam swojej tożsamości.
Dzisiaj jest czwartek - zwykle dostaję paranoi w piątki/poniedziałki. Nie wchodząc w szczegóły- są to dobre dni do ubijania lub aresztowania ludzi, dlaczego, możecie dowiedzieć się z moich poprzednich postów.
W związku z tym, że ktoś z nich czyta moje posty, wiedzą, że spodziewam się wjazdu na chatę w okolicach weekendów. Pora zacząć robić moje streamy bezpieczeństwa częściej i w różne dni - może dziś. Dywersyfikacja to klucz do bezpieczeństwa.
Wiem, że nie obawiają się moich streamów, ani death man's switch'y, ale dalej będę to robił - to zawsze jakaś forma obrony, albo odstraszania.

PS.Wiem, że słabo mówię, mam wadę wymowy i sucho w ryju.

Jeśli chcesz być wołany do moich "schizo" postów, jak ci poniżej - to daj znać, albo obserwuj mnie.
Każdemu zainteresowanemu jestem bardzo wdzięczny, za każdy dodatkowy dzień życia.

Pozdrawiam i dziękuje.

#przegryw #narkotykizawszespoko #n-------i #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Cię tyle lat prześladują to coś słabo im idzie, to raz. Dwa powinieneś przez ten czas chyba zdobyć jakieś twarde dowody by móc zawiadomić o tym prokuraturę. Trzy to zgłosić się do partii lewicowej żeby zrobili inbę, oni przecież tacy tolerancyjni są. Albo masz jakieś problemy psychiczne i sobie to wkręcasz, albo nie chcesz sobie z tym poradzić. Jak Co można pomóc? W ogóle chcesz jakiejkolwiek pomocy innej niż plusy?
  • Odpowiedz
@Chuopijak:
Słabo? Nie sądzę, zadbali o to, żeby ludzie w całym mieście mnie nienawidzili, donosili na mnie, roznosili kłamstwa na mój temat z których napisali mi nową biografię. O rozsyłaniu zdjęć nie mówię bo to mnie bawi. Groźby w moją stronę, w kierunku mojej rodziny, nawoływanie do magika itd. Było tego mnóstwo, nie chce mi się wymieniać teraz.
Na razie nie mam pomysłu, jak sobie z tym poradzić, od miesiąca,
  • Odpowiedz