Wpis z mikrobloga

  • 123
@Kojak44: natan maroń najpierw pogodził dwóćh gitów labrygasa i załęckiego, a teraz pogodzi ćpuna z dzieckiem z domu dziecka, zdecydowanie najbardziej porzadna postać we freakach, szacuneczek
  • Odpowiedz
@Kojak44: dala zrobic sobie dziecko w zamian za 3 dniowe wakacje to kim jest jak nie k---a? k-----a? no kim ona jest. ja rozumiem dom dziecka i bycie dzieckiem, ale to ona nie wiedziala ze tomek to zwykly menel? ze ma 40 lat a ona 16? ze jest praktycznie w wieku jej ojca? to jest wszystko bogu ducha winne, zero konsekwencji? jakbym w wieku w ktorym ona dala sobie zrobic
  • Odpowiedz
@Kojak44: nie no ja leję, j----e ćpuny. Mam sąsiada mega podobnego do Chica, też gadkę ma taką. Jednego dnia gadał jak kocha swoją dziewczynę a drugiego sprzedał jej b---ę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plazma: to nie jest takie proste. Ludzie od najmłodszych lat nasiąkają wzorcami, obserwują pewne schematy zachowań i to staje się dla nich normalne. Taka osoba myśli zupełnie inaczej. Nie zna poczucia bezpieczeństwa. Stary walił m------n, w domu awantury, dom dziecka i rodziny zastępcze. Pojawił się całkiem przystojny Tomasz, na pozór spokojny i opanowany, umięśniony i o niskim głosie i pewnie poczuła się przy nim bezpieczna. Zastapił jej ojca czy coś
  • Odpowiedz
@ZoltoCzarnyJednorozec: Ja nie, bo patusy jak Chic to chodzące dręczyciele, ciągnące za sobą wozy pełne ludzkiej krzywdy. Spodobał jej się ten brutal, myślała ze obróci go przeciwko światu, którego nienawidzi, bo los ją skrzywdził. Jednak karma to wiadomo co.

To nie jest robotnik z fabryki, a ona to nie jest niewinna kasjerka z biedronki.
  • Odpowiedz
@Ryszard_Harkonnen: o w koncu jakis madry glos. tak jak kolega napisal taki hic to chodzace czerwone flagi naszpikowane czerwonymi flagami. to jest czlowiek ktory dreczy i pastwi sie nad innymi i to 100% wychodzi przy kontakcie z dowolnym czlowiekiem, jak go meczy, wysmiewa itp. jak okrada, oszukuje. to wszystko bylo fajne poki nie robil tego nadii. c--j w nia i w niego, cala trojka do utylizacji
  • Odpowiedz
@filixcastellano: jak podrośniesz to zrozumiesz, albo życia nie zaznałeś. Jedyną osobą, która powinna być tu j----a to Tomeczek, ale nie racjonalizuj nazywania jej k---ą przez Natana na panelu Prime bo KON SE KWEN CJE. xdd
Natan tak naprawdę p--------ł tylko to, bo wie, że wjazdy na rodzinę zawsze podpalają ludzi i nierzadko idzie po trupach w tej kwestii. Prędzej czy później wyłapie na łeb za to, ale ludzie chcą igrzysk
  • Odpowiedz
@Ch0senIndygo: 30 lat mam 2 odwyki za soba, kilka lat terapii, kilka farmakoterapii, jestem z top3 patologicznego miasta polski z 20% bezrobociem jeszcze niedawno. costam przezylem i nie racjonalizuje niczego tylko stwierdzam fakty. mloda to k-----a zwykla i tyle

nie ma co sobie mordy wycierac ze ja nie wiedziol ja nie chciol. poszla do najbardziej jaskrawego patusa z patusow i jej imponowal to sa fakty i nie ma co jej
  • Odpowiedz
@marek-uram: no mimo ze bylo p--------e to bylo tez ciekawie. za nic w swiecie nie zamienilbym sie swoim zyciem na kogos kogo jedyna przygoda bylo to ze jechali ze starymi do ustki na wakacje i zabraklo paliwa na trasie i musieli isc 2km na stacje z buta
  • Odpowiedz