Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Skąd u #niebieskiepaski przekonanie, że samotne matki to desperatki, które koniecznie chcą mieć faceta? Jak 40 lat żyje na tym świecie, to przez samotną matkę byłem podrywany raz, no i jeszcze jeden raz wiem, że się podobałem, ale nie wyszła z inicjatywą. To, że samotne matki są zdesperowane i same podrywają to kłamstwo.

#takaprawda #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Podrywają tylko nie Ciebie. Jedyne kobiety od których dostawałem propozycję ONS lub FWB to od byłych dziewczyn lub od koleżanek który były w trakcie rozwodu, nie chciały w trakcie poznawać nowych osób jeżeli nie sformalizują rozwodu, a męża nie chcą znać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja jestem baba a jak koleżanka zrobiła się samotną matką to co chwila ode mnie pożyczała kasę. Z początku to były małe kwoty i zwracała. Później zaczęła większe kwoty i zwracała 80% a już o kolejne pytała XD więc już nie mam koleżanki.

Co do samotnych matek to są takie co pewnie podrywają co się da by ktoś jej pomógł z dzieckiem i finansami, ale pewnie są też takie co
  • Odpowiedz
To, że samotne matki są zdesperowane i same podrywają to kłamstwo


@mirko_anonim: Na aplikacjach randkowych, głównie samotne matki wydają się szukać partnerów do dłuższych relacji. W sensie że jak już jakaś w miarę ładna dziewczyna do mnie pisze/odpisuje to 90% ma dzieciaka ¯\(ツ)/¯

Pewnie o to chodzi, a nie że "desperatki chodzą po klubach i zaczepiają samotnych mężczyzn w twojej okolicy", a taki coś można wysnuć z twojego posta.
  • Odpowiedz