Wpis z mikrobloga

@naked: Grubo, przy takiej kwocie, konsolidacji i rozbiciu tego na minimum 10 lat to i tak oddawał będzie 2/3 pensji. Jak młody to tylko scenariusz konsolidacja, wyjazd za granicę i ostry zapieprz przez 3-4 lata żeby spłacić cały temat.
  • Odpowiedz
  • 26
@Babaloo przecież te na dole to chwilówki i jednorazowa spłata, rozłożenie tego w kredycie konsolidacyjnym będzie kosztować grosze. Gorzej z tymi pozycjami u góry, ale tam ma 3k miesięcznie więc 60% wypłaty.
  • Odpowiedz
  • 61
@naked Ja bym wziął kredycik na 50k I poszedl do bukmachera się odkuć. Kilka "pewniaczków" i dług sam się spłaci. Albo bitkojna bym kupił, bo elektroniczny piniondz zawsze w cenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kontonawykopiechlopie: Na luzaku - brałem kredo hipoteczne, żona była świeżo po wychowawczym (dla banku to oznacza brak ciągłości wpływu na konto i zdolność 0 mimo tego, że już wróciła do pracy i od 3 miesięcy wpływy były) więc wzięliśmy pod maksymalną (nierealnie zaniżoną) zdolność po czym Pani bankowiec dała znać, że zdolność żony na gotówkowy to skromne 120.000 mimo zaciągniętego świeżego hipotecznego (gdzie miała zdolność 0) XD
  • Odpowiedz
  • 22
@Kontonawykopiechlopie: mnie to bardziej zastanawia jak k---a chlop zarabiajacy 5k mogl w JEDNYM BANKU dostac 5 kredytow w ciagu jednego miesiaca, przeciez same raty z Santandera to jest ponad polowa jego pensji
  • Odpowiedz
  • 2
@Kontonawykopiechlopie: zdolność kredytowa dla nie UOP to jest ogółem absurd. Mi proponują na 30 lat zdolność w wysokości moich rocznych zarobków bo jestem na ryczałcie w IT. No bo przecież na ryczałcie nie wiedza jakie mam koszty. A każdy kto ma ogromne koszty idzie w ryczałt żeby ich czasem nie rozliczyć xD Patola straszna. Tymczasem ktoś na uop na mając polowe mojego hajsu miesięcznie ma dużo większa zdolność xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Uzytkownikportaluwypokpeel: To nie trzeba było d---------ć 9% podatku zdrowotnego. Z NFZ i tak nie korzystam bo przypadek który teraz mam kosztuje mnie 5 minutwa wizyta 400 ziko + masa badań. Oczywiście na NFZ nie ma nikogo kto by się tym zajał. Ale płacić muszę. Na śmieci z bk2% też musze płacić, zaraz na 0% też. Państwo was rucha a nie ja :)
  • Odpowiedz