Wpis z mikrobloga

@Uzytkownikportaluwypokpeel: To nie trzeba było #!$%@?ć 9% podatku zdrowotnego. Z NFZ i tak nie korzystam bo przypadek który teraz mam kosztuje mnie 5 minutwa wizyta 400 ziko + masa badań. Oczywiście na NFZ nie ma nikogo kto by się tym zajał. Ale płacić muszę. Na śmieci z bk2% też musze płacić, zaraz na 0% też. Państwo was rucha a nie ja :)


@naked: No a do kogo masz
  • Odpowiedz
@naked: co to za poziom wypowiedzi?

To, że nie korzystasz z podstawowej opieki zdrowotnej w ramach dostępnych składek nie oznacza, że nie będziesz potrzebował usług świadczonych przez NFZ w przyszłości, które kosztują znacznie więcej - np. leczenie onkologiczne.

Mimo składki 9% nadal masz niższy całkowity poziom opodatkowania, niż pracownik na UOP.

Piłeś, nie komentuj.
  • Odpowiedz
@naked Co to za pomysł, żeby chwilówki, które mają 1 ratę spłaty wrzucać do miesięcznych obciążeń? Z 2 pierwszych pensji niech spłaci chwilówki, a potem po 3k miesięcznie na pozostałe kredyty. Albo tak jak ktoś wpisał - niech jedzie pozapieprzać 3-4 miesiące u Helmuta i większość będzie miał spłaconą.
  • Odpowiedz
@naked
Teoretycznie dałoby się z tego wyciągnąć, choć lekko by nie było.
Konsolidacja na 120 miesięcy na to co jest w bankach+ 8k na spłatę chwilówek.
Jak ma udokumentowane 5k i nie ma jeszcze komornika i zawalonego KRD to zaniżając koszty utrzymania na wniosku, można coś z tego ulepić.
Łatwo by nie było, ale nadzieja jest.
Oczywiście w grę wchodzą jedynie konsolidację na bardzo długie okresy przy takim dochodzie, no i gościu zamiast tych 120k będzie musiał oddać coś w okolicach
  • Odpowiedz
@naked wyobrażam sobie na jakiego kmiotka musiało trafić. Pewnie jakiś prosty Sebek z prowincji, IQ 75. Pobajerowały go te szmaty, że zaraz będzie uber bogaty, a jak wyczuli mega frajera, to może zaczęli widzieć w nim prawdziwy talent, taki jeden na milion, więc doszły do tego może jakieś wakacje w Turcji i kilka wieczorów, gdy jakaś szmata przewiozła go wypożyczoną furą, w tych swoich #!$%@? ciuchach Versace, obiecując miliony. "Zobaczysz, Seba,
  • Odpowiedz