Wpis z mikrobloga

@Mateusz_Kopytoborski: ziomeczku, widac ze uja ogarniasz, trevor to jest doslownie personifikacja typowego gracza gta w samym uniwersum ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepsza postac w serii, chociaz to nie jest wielkie osiagniecie, bo ta nigdy postaciami nie stala mocno
  • Odpowiedz
ziomeczku, widac ze uja ogarniasz, trevor to jest doslownie personifikacja typowego gracza gta w samym uniwersum ( ͡º ͜ʖ͡º)


@katopa : No toć właśnie OP pisze, że postacie i dialogi sa cringowe na maksa
  • Odpowiedz
@Beeercik: krindzowe, niekrindzowe, trevor w swoim koncepcie, w swiecie gta, jest fenomenalna postacia, jak ktos nie lubi tej postaci i jednoczesnie twierdzi ze jest fanem tej serii znacyz ze jest hipokryta
  • Odpowiedz
To swoją drogą. Mi akurat gta 5 najmniej się podobało.


@ZuluScout: Jeśli chodzi o GTA V to odczucia względem tej gry są na tyle ciężkie, że przede wszystkim ta gra ma zbyt długo swój czas na rynku więc nawet w Online w pewnym momencie zaczęły się pojawiać samochody/przedmioty które wyglądają jakby były z części której nie było. Na pewno na moment wychodzenia była czymś wow co mogło budzić podziw, ale
  • Odpowiedz
Oby #gta6 nie poszło tą drogą


@Mateusz_Kopytoborski: Oczywiście, że GTA VI pójdzie w taką stronę bo jeśli spojrzysz sobie chociażby na taką czwórkę to właśnie się sprzedaje. Natomiast ja mam jednak jeszcze trochę inne obawy związane z tym, że R* będzie chciał zrobić grę za bardzo pod kobiety bo nawet na tym trailerze wyglądało to już jak historia miłosna, żeńska postać która wygląda jakby tam grała pierwsze skrzypce.
  • Odpowiedz
@katopa : Trevor jest ok, ale jest trochę przesadzony, jak cała gra po prostu

trzeba większą ilość broni w aucie chować


@Cztero0404 : Co w tym złego? Zawsze w serii GTA można było nieść ograniczoną ilość broni, tylko w V zrobili krok w stronę ludzi z zaawansowanym ADHD i można mieć na plecach kilkadziesiąt sztuk
  • Odpowiedz
Co w tym złego? Zawsze w serii GTA można było nieść ograniczoną ilość broni, tylko w V zrobili krok w stronę ludzi z zaawansowanym ADHD i można mieć na plecach kilkadziesiąt sztuk


@Beeercik: Generalnie to wszystko, jak to powiedział jeden wieszcz narodowy z yt ''seria gta skończy się wtedy kiedy nie będzie można wyciągnąć bazuki z d--y'' czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) GTA właśnie
  • Odpowiedz