Wpis z mikrobloga

#tatuaze #poznan chodzi mi ostatnio po głowie zrobienie sobie tatuażu, ale jestem totalnym laikiem, umiałby ktoś podpowiedzieć jak się za to zabrać? jak wybrać studio, czy muszę mieć jakiś konkretny wzór, czy np. idąc do studia mogę coś wybrać z katalogu albo ktoś mi coś doradzi?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojti92: nie spiesz się z wyborem wzoru.
dopiero po wyborze co konkretnie chcesz, zacznij szukać tatuatorów, którzy tworzą podobne rzeczy do wybranego wzoru i techniki wykonania.

pooglądaj sobie poniższe
  • Odpowiedz
@Wojti92: Najpierw się zastanów jaki tatuaż byś chciał, jakie style ci się podobają, poprzeglądaj sobie różnych tatuażystów, różne tatuaże i pozapisuj sobie to co ci się podoba najbardziej nawet jeśli to tylko jakieś drobne szczegóły itd. Później zacznij szukać tatuażysty którego tatuaże i styl ci się podoba - sporą listę ludzi z różnych miast masz na np. https://www.tattooartist.pl/ większość tatuażystów korzysta obecnie z instagrama więc bardzo dobrym sposobem na znalezienie
  • Odpowiedz
@Wojti92: przede wszystkim wybierz sobie wymarzony wzór który chciałbyś mieć do końca życia na ciele, potem z tatuażystą dogadacie resztę szczegółów jak rozmiar i miejsce
  • Odpowiedz