Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Ta jakość w komentowaniu to było widać podczas tego feralnego komentowania otwarcia. Nie chodzi mi o to o co rozgrywa się cała burza, czyli o osobiste przemyślenia Babiarza związane z jego światopoglądem. Babiarz był dramatycznie nieprzygotowany - mylił fakty, osoby, nie rozpoznawał miejsc, dzieł sztuki, Joanna d’Arc (święta KK) to dla niego "Amazonka" "taka bardziej Don Kichot”. No ogolnie dramat. Jakości w tym nie było wcale i mimo tego
  • Odpowiedz
@wiktor-wkpl: Idzi jest ekspertem od szermierki, ale lekka srednio mu idzie, jest odpowiedni na sesję poranną, ale wieczorem tak średnio się nadaje, jego komentarz nie ma w sobie tyłu emocji.

@badreligion66: Chmara kiedyś był w jakimś komitecie wyborczym PO, nawet jak Babiarz to pisowiec, to w lekkoatletyce jest fajna chemia między nimi, jak widać prawdziwy bromance przezwycięży nawet politykę <3
  • Odpowiedz
@badreligion66: Babiage musiał odejść, bo miał czelność powiedzieć komentarz, którzy może i nikogo nie obraża, ale za to zesrało się o niego kilka osób na twitterze, więc dziennikarze którzy go nie lubią zaczęli kręcić aferę, żeby władze TVP miały pretekst do zawieszenia, a pewnie niedługo zwolnienia.
  • Odpowiedz
Taka prawda, nie wyobrażam sobie lekkiej bez Babiarza na majku.


@okradzione: A ja sobie wyobrażam bo pamiętam jak potrafił beznadziejnie komentować pływanie. Dla mnie gość po prostu został "legendą" bo od tylu lat siedzi na tym majku. Co on takiego robi dużo lepiej niż reszta? Pokrzyczy w odpowiednim momencie i wszyscy zadowoleni.

To, że gość myli fakty, myli zawodników i potrafił się machnąć nawet w konkurencjach i ich zasadach to
  • Odpowiedz
@okradzione: ale on tak samo się przygotowywał do lekkiej jak do pływania. Czyli w ogóle. On naprawdę nie siedzi i nie ogarnia nawet tego co sam komentował na Mistrzostwach Świata. Zawody Diamentowej Ligi? Kiedyś komentował to wiedział co się dzieje i potarfił to wpleć w komentarz. Zeszłe igrzyska? No tak średnio już z z tym było.

Powiedz mi w takim razie co jest tak wyjątkowego w komentarzu Babiarza? Naprawdę chętnie
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: W punkt.
O ile zawsze lubiłem emocjonalne zaangażowanie Babiarza w komentowanie lekkiej, to merytoryka w przeciągu ostatnich paru lat totalnie u niego poleciała - mylenie nazwisk a nawet wplatanie osób z innych konkurencji to błędy, które zdążają mu się systematycznie.
Mam wrażenie, że wraz z odejściem pokolenia zawodników, których życiorysy znał na pamięć po prostu lekko wypadł z obiegu a zarazem przestał przygotowywać się merytorycznie pod bieżące imprezy.

Słuchanie
  • Odpowiedz
O ile zawsze lubiłem emocjonalne zaangażowanie Babiarza w komentowanie lekkiej,


@radekmh: mi to nie do końca pasowało bo potrafił przy biegu z zawodniczką z naszego kraju nawet słowa nie powiedzieć po starcie bo była w środku i skupiać się na prowadzących, tak rozumiem, że w tym kraju to ludzi jara.

Słuchanie jego komentarza nawet podczas mniejszych imprez (np. Memoriał Kusocińskiego w okolicach 2013r.) to była czysta przyjemność i jako zawodnik
  • Odpowiedz