Wpis z mikrobloga

@Gours: wiem ze jestes z usmiechnietej, ale na serio, mamy fale zwolnien w polsce. Duze zaklady uciekaj z kraju po wyborach, bo wiedza ze PO sprawi iz ceny energii w kraju beda zbyt wysokie na prowadzenie produkcji etc.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: XD Wina Tuska.
Janusz to ty? XD
Widać jak pięknie łykasz przekaz Republiki.
Wychodzą z Polski bo koszty rosną, także pracownicze. Do tego firmom mogą kończyć się ulgi podatkowe, coraz większa konkurencja, czynników masa.
A nie że Tusk doszedł do władzy i nagle uciekają.
W moim mieście ostatnio zamknął się żywy trup, od kilku lat problemy i raz płacili na czas innym razem opóźnienia, a w internetach oczywiście wina
  • Odpowiedz
@Mariaci: no nie. Dane są jakie są. Natomiast te zwolnienia grupowe (których z rządów PiS było więcej) są spinem PiSu i dlatego są grzane przez co trafiają do mediów. W mojej bańce też jest pełno informacji o zwolnieniach, ale one nie mają odzwierciedlenia w statystykach zatrudnienia.
  • Odpowiedz
  • 2
Uśmiechnięci już tak łykają "czystą wodę" z TVP, że nawet zwolnień grupowych nie widzą xdddd Widocznie gdy na głównej jest artykuł o kolejnych zwolnieniach grupowych to oni zamykają oczy.
  • Odpowiedz
yy, ale mamy rekordowo niskie bezrobocie i najmniej zwolnień grupowych od lat, więc coś ci się #!$%@?ło


@Gours: zwolnień grupowych niby mało, ale w gazetach i mediach straszą i robią listy ILE TO JUŻ ZWOLNILI.
Także możliwe, że stąd ludzie właśnie w to wierzą.
  • Odpowiedz
wiem ze jestes z usmiechnietej, ale na serio, mamy fale zwolnien w polsce. Duze zaklady uciekaj z kraju po wyborach, bo wiedza ze PO sprawi iz ceny energii w kraju beda zbyt wysokie na prowadzenie produkcji etc.


@JanTadeusz: dobra Ty po prostu jesteś pisowskim pachołkiem xD
  • Odpowiedz
  • 13
@Mariaci: @JanTadeusz wam już propaganda PiS przeżarła mózg. Mamy najniższe bezrobocie w historii. Sezonowe zwolnienia, które zwykle mają miejsca w tym okresie są niższe niż w ciągu ostatnich lat zarówno pod względem liczby firm, które je ogłaszają jak i pod względem liczby zwalnianych osób. To o czym słyszycie to zwykły pisowski spin. Jak skonfrontujecie to z rzeczywistymi danymi zobaczycie, że nie ma nic wspólnego z prawdą
  • Odpowiedz