Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem urodziny, oprócz znajomych życzenia złożył mi też ojciec, mówiąc m.in. "spełnienia ambicji"



#zalesie #gownowpis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@rayman_s mam podobną sytuację z ojcem. Już tyle razy próbowałem z nim utrzymać jakiś kontakt ale nie idzie bo mózg przeżarty przez a-----l.
  • Odpowiedz
@rayman_s zarzucasz ojcu że nic nie zrobił a co TY zrobiłeś? Najlepiej za własne niepowodzenia lub brak ambicji i lenistwo zrzucić winę na wszystkich wokół.
Ojciec ci prawidłowo dosral a ty jesteś za głupi żeby to zrozumieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@axl-rose: jeśli masz dla kogo spełniać te ambicje to tym lepiej dla ciebie
@kodecss co zrobisz...
@Notes a co miałem zrobić, po pierwsze wystarczająco się wtedy musiałem nasłuchać jaki to nie jestem niewdzięczny bękart itp, a tego nie da się cofnąć i nie da się wyrzucić z głowy, po drugie miałem jeszcze szkołę wyższą na głowie, więc miałem inne priorytety. Po trzecie - nie ja jestem od doprowadzenia
  • Odpowiedz
@rayman_s no ale to jeśli partner powinien zająć się doprowadzeniem do porządku drugiego partnera to co w takim razie ty masz z tym wspólnego?
Ciężko mi było ogarnąć ile masz lat ale skoro już robiłeś studia to znaczy że chyba jesteś na tyle ogarnięty żeby powoli zacząć odpowiadać sam za siebie. Czemu mieszasz w to jeszcze rodziców?
Masz studia, zacznij pracować, odetnij się od toksycznych rodziców i nara… w takim razie
  • Odpowiedz