Wpis z mikrobloga

Jako właściciel 3 pełnoprawnych mieszkań w centrum miasta z oddzielnymi pokojami, kuchnia, łazienka, gdzie wszystkie pomieszczenia mają okna (tak łazienka tez), a do tego duży niezależny taras bez płyty plexi z sąsiadem palaczem obok, jedyne co wypopki spadkowicze mogą zrobić to mnie minusować i zaklinać rzeczywistość xD Dorobiłem się tego w 15 lat waszych płaczów tutaj biorąc kredyty i nadplacajac odpowiednio. Najbardziej mam bekę jak pokazują, że chaty spadły o 0.02% w jakiejś Łodzi xD i to początek kryzysu. Albo na zadupiu na terenie zalewowym xD Zaklinacie tylko statystyki a prawda jest taka, że lokale w centrum będą tylko droższe ku pieczeniu waszych dup i śmianiu się z was przez takich ludzi jak ja.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #bk2 #bk0 #bekazpodludzi #mieszkanie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theOstry: 15 lat zaciskałeś pasa i masz metry którymi możesz zaimponować 45latce z dziećmi, gdybyś przeznaczył to na fury to miałbyś hotówy z którymi przeżycia wspominałabyś na emeryturze (może któraś by została Twoja żoną) i prestiż i swoje miejsce lokalnym środowisku luxury xD Dla ludzi biznesu kupowanie mieszkań to marnowanie kapitału, pomyśl, że gdy Ty zaciskałeś pasa to developerzy korzystali z życia za Twój hajs xD
  • Odpowiedz
@theOstry: no bo złe kobiety to są złe kobiety i takie kobiety są złe, z kolei rozwody i zdrady to jest całkiem coś innego a narzekanie jeszcze coś innego xD
  • Odpowiedz
  • 0
@skud: no to zdradzę ci pewien sekret, kobiety wybierające facetów na podstawie ich outfitu czy auta to te zle, z którymi nigdy nie będziesz szczęśliwy. Oczywiście ubrać należy się dobrze, ale wystarczy marynarka dobrze dobrana a nie dolce i Gabbana xD
  • Odpowiedz
@theOstry: ja widzę to tak: zła kobieta to taka która jest egoistyczna i cyniczna, jak to definiuję...prosto: jeżeli coś bierze to ma też dawać od siebie...wszystko inne jest już kwestią umowną, jeśli wchodzimy w taki układ to nie kobieta wybiera mężczyznę xD Każda kobieta ze swej natury jest materialistką choćby dlatego, że poszukuje dawcy genów a potem to już sam wiesz xD
  • Odpowiedz