Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio trochę (bardzo) tanich koszulek poło:
- sinsay - 19.99 pln, plus 10% zniżka, 10% cashback i jeszcze jakieś punkty się naliczą. Niestety nie jest to typowa pique koszulka, a 100% bawełna, ale jestem ciekaw jak szybko się zeszmaci
- malfini - pique 203, 47.99pln (można było taniej za sztukę, ale wtedy by brakowało na darmową dostawę)
- fruit of the loom heavy 65/35 51.79 pln (też można było taniej, ale allegro smart)
- c&a 39.99pln na wyprzedaży minus 10% na pierwszy zakup
- uniqlo 2x12.90eur na wyprzedaży + 3.90 dostawa, czyli ok 15 eur za sztukę

Mogę zawołać ciekawskich za jakiś czas jak te koszulki się mają po praniach i noszeniu.
#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@najbardziej-lysy: Jako człowiek który posiadał w swoim życiu ubrania naprawdę wielu firm tańszych i droższych mogę napisać, że to tak naprawdę jeden ch%j jak nie jesteś dzbanem każdy t-shirt jest dla ciebie tak naprawdę t-shirtem tylko i wyłącznie a przepłacanie za samo posiadanie loga na sobie przestaje mieć sens wraz wiekiem to nie ma praktycznie różnicy aż takiej. Tym bardziej, że te wszystkie Calviny, Levi's itp mają u nas absurdalne
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a widzisz wśród wymienionych polo cokolwiek, co posiada jakieś tam mające wartość logo?
To jest zestaw dosłownie najtańszych koszulek polo, które da się kupić.
Pytanie jest co z tego stanie się szmatą po kilku praniach, a co posłuży jakiś czas, o tym jest wpis
  • Odpowiedz
a widzisz wśród wymienionych polo cokolwiek, co posiada jakieś tam mające wartość logo?

To jest zestaw dosłownie najtańszych koszulek polo, które da się kupić.

Pytanie jest co z tego stanie się szmatą po kilku praniach, a co posłuży jakiś czas, o tym jest wpis


@najbardziej-lysy: Jakby ci to napisać, w Stanach Zjednoczonych na przykład takie rzeczy jak Polo traktują jak szmaty najtańsze również chociaż ja wiem tak w Polsce nawet
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jakbyś poczytał wpis i wątek komentarzy, to może byś zrozumiał jak twój komentarz nie ma nic do tego tematu.
Ja próbuję znaleźć wśród najtańszych niebrandowanych koszulek typu polo te, które wytrzymają najdłużej żeby z mirkami się podzielić dobrym value, a typ wysrał jakieś swoje kompleksy o brandach, logo, jakaś zara, mentalność, jprd.

Czego się nie spodziewałem, to sugestii dt korekty myślenia i nie sugerowania się markami po tym, jak
  • Odpowiedz
Ja próbuję znaleźć wśród najtańszych niebrandowanych koszulek typu polo te, które wytrzymają najdłużej żeby z mirkami się podzielić dobrym value, a typ wysrał jakieś swoje kompleksy o brandach, logo, jakaś zara, mentalność, jprd.


@najbardziej-lysy: Zamiast pisać jprdl to naucz się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja powtórzę po raz trzeci - albo czytaj uważnie wpis i wątek, albo idź rozmawiać z głosami we własnej głowie gdzieś w innym miejscu, bo na pewno twoje komentarze nie mają związku z tym, o czym jest ten wątek
  • Odpowiedz