Wpis z mikrobloga

  • 199
@chumojwazdziki ja to podziwiam, że ludzie potrafią zrobić taki dramatyzm. Chłopu lekko przytrzasnęło nogę drzwiami, które mają gumowe połączenie, a drze mordę jakby go nabijali na pal.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Prawda jest taka, ze ludzie tam oceniaja kanara, a to ten typ w paski zrobil drame za 3,5. Nie kupil biletu zeby zaoszczedzic, jak wpadl kanar to zrobil szopke, zeby nie dostac mandatu. a spoleczenstwo pietnuje kanara, ktory wykonuje swoja prace. Kto tu powinien sie zastanowc nad swoim zyciem?
  • Odpowiedz
@RabarbarowyRewolwer: No i ch*j z tym, że nie kupił, to im nie daje prawa by bić chłopa w ryj i go szarpać nawet jeżeli jest patusem. Zastanowić powinieneś się ty jeśli dla ciebie naruszanie czyjejś nietykalności przez jakiegoś kanara jest normalne.
  • Odpowiedz
  • 18
@RabarbarowyRewolwer: modelowy przykład jak kończą się sytuacje gdy ktoś nie ma przygotowania żeby ogarnąć temat, ale sytuacja wymyka się spod kontroli i nagle znajduje się w konfrontacji fizycznej której nie umie zakończyć ani się z niej wycofać xD Gdyby nie było świadków to by go tłukli żeby go spacyfikować...patologia nakręca patologię, tak się zaczynają akcje typu trup na komendzie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Yebać tego łysego dramaturga. Chciał być cwaniakiem i nie kupił biletu to niech to teraz na klate przyjmie i zapłąci mandat a nie płaczę i robi z siebie ofiare, utrudniając życie innym pasażerom.
  • Odpowiedz
nieśmieszny performance a co do czego to został kompletnie zlany przez Natana i w sumie każdego XD

#famemma


@WielkiNos: temu gumy mają czujniki ciśnienia. Widać, że są rozwalone, nie powinny nikogo przyciąć.
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure: No wlasnie nie #!$%@? z tym. Pomijam fakt, ze autobusy sa przeludnione, ale na przestrzeni lat jakos transportu sie poprawila znaczaco, sa w miare czyste, jest klimatyzacja, w duzych miastach polaczenia sa tak czeste, ze nie trzeba wszystkiego ustawiac pod autobus/ tramwaj tylko wychodzisz i w ciagu 10 min cos napewno przyjedzie. Te rzeczy nie wziely sie z powietrza, na to trzeba zarobic. Ale takie pato mysli, ze bedzie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @RabarbarowyRewolwer Problem jest jak próbują wstawić mandat za niewinność. Kanary w SZCZ to niestety najgorsza patologia (pewnie nie wszyscy). Ostatnio miałem kilka razy doczynienia (zwsze z biletem). Nie wiem czy zwiększyli częstotliwość kontroli. Ale na pewno mają mega parcie na łapanie kogo popadnie.

Ostatnio próbował mi kanar wmówić, że skasowałem bilet za późno. Wsiadłem, skasowałem w aplikacji i usiadłem, po chwili zaczęła się kontrola (to ważne, że nie jechałem kilka przystanków zanim skasowałem bilet, ale od razu jak wsiadłem). Kontrola zaczęła się na przystanku na którym wsiadłem. Kontroler mimo, że widział jak wsiadam, to próbował mi wmówić że jade już kilka przystanków, a bilet dopiero co skasowałem. Zacząłem się z nim kłócić. Dopiero po tym jak jego kolega po konsultacji powiedział "nie ten Pan chyba dopiero co wsiadł" to z wielką łaską odpuścił.

W międzyczasie złapali jakąś dziewczynę, która skasowała chyba w momencie kontroli bilet i się do niej dosadzili, że ona to już napewno jedzie kilka przystanków. Zaczęli ją straszyć policją przeszukaniem, i na końcowym mandatem za nieuzasadnione zatrzymanie pojazdu komunikacji miejskiej. Ja stałem obok, i zapytałem w tym momencie. Czy w takimrazie, jak ze mną chcieli jechać na końcowy + policja itd., bo byli przekonani (jeden z nich) że nie wsiałem na przystanku na ktorym wsiadłem. To czy po obejrzeniu nagrań z kamer, to oni dostali by w takim wypadku mandat od policji za nieuzasadnione zatrzymanie pojazdu komunikacji miejskiej? W odpowiedzi dostałem jakieś bulgotanie, że przecież się wyjaśniło i po co się rzucam. Co z tego, że przez 10 min się
  • Odpowiedz