Wpis z mikrobloga

@skud: Zgadam sie, ze pato nakreca pato. I rozwiazania powinny byc wdrazane na wyzszym systemowym szczeblu. Ale podstawa to odpowienie szkolenia dla kanarow, odpowiednie uprawnienia.Trup na komendzie to tez ciekawy temat. Nie oszukujmy sie, #!$%@? nie bierze sie nigdy z niczego. Tak jak Floyd zacpany, agresywny, skonczylo sie tragicznie, ale kto do tego doprowadzil? Czy tak by sie to skonczylo, gdyby zyl uczciwie, nie dealowal, nie byl narkomanem? Serio, ludzie
  • Odpowiedz
Chłopu lekko przytrzasnęło nogę drzwiami, które mają gumowe połączenie


@WielkiNos: był kiedyś wypadek, że chłopa tak lekko przytrzasnęło takimi drzwiami, że aż umarł...
  • Odpowiedz
@Cinex: Przecież kanary to chyba przyciągają takich ludzi. W Łodzi też byłem x lat temu świadkiem jak dwóch kanarów sebixa zaczęło szarpać. Zakończyło się to na tym, że kanary straciły godność i ten bloczek z mandatami bo sebix im go wyrwał i uciekł XDD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: wy wykopki nasrane we łbach macie, nie ma biletu nie jedziesz proste, za cwaniakowanie i próbę ucieczki powinien być mandat a jak nie to mordą na glebe i czekanie na policję żeby #!$%@? patusom wlepiać jak największe mandaty
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Prawda jest taka, ze ludzie tam oceniaja kanara, a to ten typ w paski zrobil drame za 3,5. Nie kupil biletu zeby zaoszczedzic, jak wpadl kanar to zrobil szopke, zeby nie dostac mandatu. a spoleczenstwo pietnuje kanara, ktory wykonuje swoja prace. Kto tu powinien sie zastanowc nad swoim zyciem?


@RabarbarowyRewolwer: w krakowie są grupki gdzie ludzie na bierząco informują się, gdzie jest kanar, obrzydza mnie to, bo
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, ze ludzie tam oceniaja kanara, a to ten typ w paski zrobil drame za 3,5. Nie kupil biletu zeby zaoszczedzic, jak wpadl kanar to zrobil szopke, zeby nie dostac mandatu. a spoleczenstwo pietnuje kanara, ktory wykonuje swoja prace. Kto tu powinien sie zastanowc nad swoim zyciem?


@RabarbarowyRewolwer: Czyli zgadzasz się żeby Cię patusy kanary sklepały jak im się coś nie spodoba i uważasz, że jest to prawidłowe
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: a dlaczego kanar miałby mnie sklepac skoro mam bilet bo nie jestem zwierzęciem jeżdżącym na gape? Zresztą gdybym nie miał biletu to bym po prostu przyjął mandat zamiast robić z siebie pośmiewisko na cały autobus i drżeć morde bo gumowa uszczelka od drzwi mi noge przytrzasnela XD
  • Odpowiedz
@SuicideLeopard: A może coś innego by im się nie spodobało i by się za to tak wyładowali na tobie, może by Ci nawet wmawiali że nie masz ważnego biletu? I robili by to w taki sposób, żebyś się w końcu #!$%@?ł i dał sprowokować? Nie widzisz w ogóle takiej możliwości, po tym co zrobili tutaj?
  • Odpowiedz