Wpis z mikrobloga

Najbardziej podoba mi się, że Ćpasut pewnie przygotował się na konfrontacje słowną, cały tydzień zakuwał argumenty, przygotował nawet cosplay i pewnie miał w planach jakiś kolejny nieśmieszny performance a co do czego to został kompletnie zlany przez Natana i w sumie każdego XD
#famemma
pevka - Najbardziej podoba mi się, że Ćpasut pewnie przygotował się na konfrontacje s...

źródło: 1000011611

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@pevka: marcon zgasił pasuta? Przeciez on nie ma podjazdu do niego, dlatego zignorował go. A pasutowi nie dziwie się bo po co przekrzykiwać się wśród tej hołoty. Tyle marcon obiecywał że wyjasni pasuta a tak naprawdę nawet z magicalem mu nie wyszlo
  • Odpowiedz
@pevka Najlepsze było po konfie na jego streamie gdzie chodził z taką smutna miną i mówił

Nie wiem czemu Natan nie chciał ze mną dyskutować, fajne zestawienie byśmy dali, dobre pieniądze są w walkach z Natanem

I zastanawiał się ile Magical mógł dostać xD
  • Odpowiedz
marcon zgasił pasuta? Przeciez on nie ma podjazdu do niego, dlatego zignorował go. A pasutowi nie dziwie się bo po co przekrzykiwać się wśród tej hołoty.


Najlepsze było po konfie na jego streamie gdzie chodził z taką smutna miną i mówił


Nie wiem czemu Natan nie chciał ze mną dyskutować, fajne zestawienie byśmy dali, dobre pieniądze są w walkach z Natanem


@IIIlIII: panowie ktoś tutaj kłamie i patrząc po nicku
  • Odpowiedz