Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #polka #latino
O co chodzi z zamiłowaniem i słabością Polek do Portugalczyków, Hiszpan? Dziwi mnie, że relatywnie mniej wzdychają do Anglików, Niemców, Francuzów i Szwedów(narodów wyżej rozwiniętych). Tłumaczą to tym, że mają luz, tańczą, bawią się, ale ja tego nie kupuję. Sprawa jest prosta latynos niewybrzydza i nie wstydzi się, że pukał Polkę co nie jest prawdą w przypadku narodów północnej Europy.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straggler2: Hiszpanie są po prostu przystojni - domieszka arabskiej krwi im raczej pomaga. Na pewno działa też to co ci mówią - luz, taniec, zabawa to zawsze lepsze niż podpieranie ściany, nachlanie się i żarty ze srania.
Nie wybrzydzają to np. murzyni - nasze piękności często nic innego nie znajdą.
  • Odpowiedz
@straggler2: pamiętam, że kiedyś oglądałem na yt kanał polki żyjącej we francji i w jednym odcinku opowiedziała jak się wyjechała i jak sobie poradziła. No to mówi, że w Polsce była nauczycielką, ale jej praca nie odpowiadała i chciała pojechać do Francji, to był spontan, wsiadła w pociąg czy samolot i chwilę później bez przygotowania pojawiła się w Paryżu. Tam była kompletnie sama w obcym mieście, tyle że znała język,
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: Nie napisałem nic o urodzie, więc ja się kompletnie nie zgadzam, że są przystojni i wątpię, że przeciętna kobieta stawiała wyżej urodę Szweda nad Hiszpanem. Co ciemniejsze to brzydsze, moim zdaniem większe zainteresowanie mają ci z europejskim typem urody(spośród Hiszpan). Nie wspominając o wzroście.
  • Odpowiedz
@straggler2: Też mnie zawsze zastanawia dlaczego Polki nie lecą tak właśnie np. na Skandynawów. Odsetek Dolfów Lundgrenów jest tam ponadprzeciętny, są wysocy, do tego są poukładani, konkretni, coś tam sobie przeważnie kreują, budują, grzebią tam w tych swoich starych Volvach, mają hobby, uprawiają sporty, są oczytani itd., a do tego są to zamożne społeczeństwa, ale nie jakiś Turas w oczach baby z naszej części Europy zawsze jest atrakcyjniejszy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@straggler2: statystyki małżeństw nie potwierdzają twoich danych z d--y

Według danych GUS, 166 038 Polaków w 2021 roku wzięło ślub. Najwięcej nowożeńców to pary polsko-polskie – 163 397 ślubów. Na drugim miejscu znalazły się śluby Polaków z Ukrainkami. W ubiegłym roku było ich 1839. Na "podium" znalazły się również śluby z obywatelkami Białorusi (210 ślubów) i z Rosji (111 ślubów). Polki w 2021 roku zawarły więcej małżeństw niż Polacy, łącznie
  • Odpowiedz
@straggler2 o co chodzi z tym zamiłowaniem Polaków #przegryw do Filipinek i Tajek? Tłumaczą to tym, że ładne, że drobne, że dbające o dom, ale ja tego nie kupuję. Sprawa jest prosta, taka południowa-wschodnia Azjatka nie wybrzydza i nie wstydzi się, że spotyka się z Polakiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
(...) są poukładani, konkretni, coś tam sobie przeważnie kreują, budują, grzebią tam w tych swoich starych Volvach, mają hobby, uprawiają sporty, są oczytani itd.,


@niecodziennyszczon: Czyli w oczach typowej kobiety są nudni. xD
  • Odpowiedz
Tutaj działa zasada "byle nie Polak" tłoczona do głów niezmiennie od 50 lat. Drugi element to pokazanie się dla sławy.
To czy ten człowiek nadaje się na przyszłego męża i ojca, jest kompletnie bez znaczenia.
  • Odpowiedz