Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: ale afera. Przypomnij sobie jak miałeś 16/17 lat. w tym wieku hormony szaleją, a opisujesz to rozstanie jakby chłop maił z 30 dychy i dwójkę dzieci. To są nastolatkowie.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: typiara mogła wygrać w życie, a stała się wrogiem publicznym całej barcelony. Mogła żyć jak królowa nawet przez jeden głupi dzień nie musząc kalać się pracą, aż tu nagle czeka ją 40 lat za ladą fastfooda
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL

Możesz być najlepiej zapowiadającym się piłkarzem świata, zarabiać kupę hajsu a i tak baba ciebie wystawi


A to sława i pieniądze cementują związek?
Czy jednak w związku chodzi o uczucia?
  • Odpowiedz
jak się bierze puste suczyska do związków to tak jest XD


To ten sam casus co baba która bierze patusa bo „i can fix him”. Tylko że typ myśli #!$%@? i bierze pustą laskę xD


@Zoriuszka: a skąd niby brać te
  • Odpowiedz
@Miche8768: sam mam te standardy o których wspominałeś, nie pochodzę z bogatego domu - wręcz przeciwnie, i jestem tym mitycznym „kurduplem” 175 xD

No da się, tylko trzeba myśleć czymś więcej niż #!$%@?. Ba! To jest nie do pomyślenia ale nie wszystkie ładne laski są puste. No i trzeba miec ciut szczęścia to na pewno
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Ta dziewczyna czy miałaby 17 czy 27 lat myślę, że zachowywałaby się wbrew pozorom podobnie - argumenty, że w tym wieku nie można stworzyć związku są bezsensu, bo jeżeli jakaś osoba zdradza, to nawet za jakieś tam 10 lat też posiadałaby podobne skłonności - będzie kwiczenia u tej laski jak będzie w okolicach 30.
  • Odpowiedz
@Miche8768: Pięknie w sumie mistrzu napisałeś - zapewne laski w jakimś stopniu dzielą się na te z większymi i mniejszymi skłonnościami, aby się puścić po okazaniu słabości u faceta, ale to wszystko tak naprawdę determinuje atrakcyjność faceta.
  • Odpowiedz